X
Hediye Fabrikası » Eşe Hediye » Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe
Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139408
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Ekim Perşembe günü kargoya verilecektir.
40 karakter yazabilirsiniz.
150 karakter yazabilirsiniz.

Yılda sadece bir kez kutlanan babalar günü için babaya özel bir hediye arıyorsanız onun karakterine uygun hediyeleri almanız çok doğru olacaktır. Bu anlamda canlıları ve bitkileri seven babaya kesinlikle Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe özel bir hediye olacak ve babanız tarafından çok beğenilecektir. Dilerseniz minyatür bahçenin üzerine ona olan duygusal mesajınızı da yazdırarak hediyeyi daha anlamlı bir hale getirebilmeniz mümkün. Babanızın ismini vererek oluşturduğunuz bu minyatür bahçeyi babanız evinde ya da iş yerinde saklayacak ve her su verdiğinde ona sizi hatırlatacaktır. Bu bakımdan babalar günü hediye fikirleri arıyor ancak babaya ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Öte yandan babalar günü hediyesi olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe hediyesini aynı zamanda babalara doğum günü hediyesi olarak almayı da düşünebilirsiniz. Babama unutulmaz bir doğum günü yaşatmak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken son derece duygusal ve farklı hediye seçeneği olan bu canlı minyatür bahçe ile babaya mükemmel bir doğum günü yaşatacağınıza emin olabilirsiniz. Bu yüzden babaya en güzel hediye onun karakterine uygun ve onun sevebileceği bir hediyeyi tercih etmek olacaktır. Özellikle emekli olan babaların asla hayır diyemeyeceği türden bir hediye olan bu minyatür bahçe, babalar günü hediyesi olarak mükemmel bir armağandır.

Eğer bir erkeğe alınabilecek en anlamlı güzel hediye nedir diye düşünüyorsanız, babalar günü için alınabilecek hediye cevabını bulursunuz. Babalar günü için alınacak en anlamlı hediye ise kesinlikle Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe seçeneği olacaktır. Babama güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden tercih etmesi gereken farklı ve bir o kadar duygusal bir hediye olacağından hiç şüpheniz olmasın. Bütün bunlarla birlikte babalar günü için sevgiliye orjinal hediyeler arıyorsanız kocaya hediye olarak Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe'yi tercih ederek ona güzel bir sürpriz yapabilir ve baba olmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu bir kez daha ona hatırlatabilirsiniz.

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Canlı Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Canlı Minyatür Bahçe özenle paketlenerek gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.