X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı

Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4798
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklere sıcacık bir hediye vermeye ne dersiniz? Soğuk kış aylarında dışarı çıkmaya üşenen sevdiklerinize sıcacık bir süpriz yapıp onları mutlu edebilirsiniz! Kişiye Özel Atkı-Bere-Eldiven Takımı, hediye edeceğiniz sevdikleriniz için soğuk kış günlerine sıcacak başlayabileceği harika bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Atkı-Bere-Eldiven Takımı üzerine işlenecek olan isim ile sıradan atkı-bere-eldiven takımlarını geride bırakacaktır. Tamamen hediye edeceğiniz kişiye Özel hazırlanan bu setle sevdiklerinizi mutlu edip soğuk kış aylarını sıcacık geçirmelerini sağlayabileceksiniz.

'Benim sevdiklerim üşümesin, hep sıcacık olsunlar' diyorsanız Hediye Fabrikası'nın üzerine nakış yapılarak isim işlediği Kişiye Özel Atkı-Bere-Eldiven Takımı'nı onlar için satın alın ; en özel günlerinizde hediye edin. Soğuk kış aylarını sıcacık geçirmelerini sağlayın. Özellikle sevgililer günü icin kız arkadaşa alınması gereken fazlasıyla romantik ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Sevgililer günü gibi soğuk havalarda geçen özel günler için alınması gereken bir hediye olacak.

Öte yandan sevgilime doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız eğer, sevgiliye özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Atkı-Bere-Eldiven Takımı'nı hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda en güzel yeni yıl hediyeleri arasında yer alan bu özel hediye seçeneği ile hediye sahibini soğuk günlerde sıcacık tutacaksınız. Kız arkadaşın yanı sıra erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz bu özel hediye setini hediye sahibi çok beğenecektir. Siz de daha fazla beklemeden bu hediye setini alarak kendi hediyelik sepet armağanınızı hazırlayabilirsiniz.

Erkek arkadaşa ya da kız arkadaşa alınabileceği gibi sevgiliye de soğuk günlerde doğum günü gibi özel zamanlar için alınabilecek en özel hediye seçenekleri arasında bulunan Kişiye Özel Atkı-Bere-Eldiven Takımı Hediye Fabrikası farkıyla sizlerle. Bu hediyeyi sipariş etmek için acele edin!

Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Takımı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet bere, 1 adet atkı ve bir çifteldiven gönderilmektedr.
  • Atkının sağ alt köşesine, berenin ön orta kısmına nakışla özenle işleme yapılmaktadır.
  • Ultra yumuşak polar kumaşından üretilmiştir. Sıcacık tutar
  • Standart boyutta hazırlanmıştır. Her bedene uyar.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.
  • Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven özenle hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.