X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Atkı Bere Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Takımı
Kişiye Özel Atkı Bere Takımı

Kişiye Özel Atkı Bere Takımı

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4015
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Soğuk kış günlerinde sevdiklere sıcacık bir hediye vermeye ne dersiniz? Soğuk kış aylarında dışarı çıkmaya üşenen sevdiklere sıcacık bir süpriz yapıp Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı hediyesini alarak onları mutlu edebilirsiniz! Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı, hediye edeceğiniz sevdikler için soğuk kış günlerine sıcak başlayabileceği harika bir hediye olacaktır. Kış aylarında doğan bir kıza doğum günü hediyesi ne alınır diye kendi kendinize düşünüyorsanız eğer, bu hediye seti aradığınız hediye olacaktır!

Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı üzerine işlenecek olan isim ile sıradan atkı-bere-eldiven takımlarını geride bırakacaktır. Tamamen hediye edeceğiniz kişiye Özel olarak hazırlanan bu setle sevdikleri mutlu edip soğuk kış aylarını sıcacık geçirmelerini sağlayabileceksiniz. 'Benim sevdiklerim üşümesin, hep sıcacık olsunlar' diyorsanız Hediye Fabrikası'nın üzerine nakış yapılarak isim işlediği Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı'nı onlar için satın alın, en özel günlerde sevgiliye hediye edin. Sevgililer günü dışında en guzel dogum gunu hediyeleri arasında bulunan Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı'nı gönül rahatlığıyla sevgiliye armağan edebilirsiniz. Bu bakımdan doğum günü hediyesi kadın için oldukça önemli olacaktır. Kız arkadaş eğer soğuk kış aylarında doğduysa ona doğum günü hediyesi olaran hiç düşünmeden bu hediye setini almalınısız.

Bütün bunların yanında yılbaşı sevgiliye hediye seçeneklerinden en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kişiye Özel Atkı-Bere Takımı, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Sevgiliye anlamlı ve bir o kadar küçük hediyeler alarak onu şaşırtmak istiyor ve hediyeyi kullandıkça sizi düşünmesini istiyorsanız eğer, ona özel olarak hazırlatacağınız bu atkı ve bere setini sakın kaçırmayın! Özellikle kız arkadaşın soğuk kış aylarını sıcacık geçirmesini sağlayın. Bu tatlı sürpriz onları sıcak tutmakla kalmayacak. İsimlerinin yazılı olduğu bu takım onları çok özel hissettirecek.

Kişiye Özel Atkı Bere Takımı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet bere, 1 adet atkı gönderilmektedr.
  • Atkının sağ alt köşesine, berenin ön orta kısmına nakışla özenle işleme yapılmaktadır.
  • Ultra yumuşak polar kumaşından üretilmiştir. Sıcacık tutar
  • Standart boyutta hazırlanmıştır. Her bedene uyar.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.
  • Kişiye Özel Atkı Bere Takımı özenle hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.