Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı
Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı
Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı
Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı

Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135732
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı'nı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ofis hediyesi olarak tasarladı..

Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve Galatasaraylı sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Galatasarayın sembolü aslan ile tasarlanmış bronz renkteki Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarıüzerine işlenen isim ile Galatasaraylı sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Sarı-kırmızı renklere gönül vermiş fanatik Galatasaray taraftarlarının fazlasıyla hoşuna gidecek olan Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı, değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz en özel ofis hediyesi olacaktır.

Galatasaray'ın simgesi haline gelen aslan tasarımlı bu heykeli Galatasaray sevdalısı babanıza, arkadaşınıza veya sevgilinize hediye edebilir, onları dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Aslan Heykelcik Masa Aksesuarı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 18 cm x 21 cm ölçülerindedir.
  • Bronz renktedir.
  • Yaklaşık 1.300 gr ağırlığındadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.