Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Askılık
Kişiye Özel Askılık

Kişiye Özel Askılık

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107825
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ceket, palto ve benzeri eşyalarınızı asacak yer mi bulamıyor musunuz? Ya da dolabınızda yeriniz mi az? Cevabınız evet ise bu modern şık hemde KİŞİYE ÖZEL askılık, evlerinizde çok işinize yarayabilir.

Size yük olacak bütün kıyafet ve aksesuralarınızı rahatlıkla asabileceğiniz, kullanacağınız zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz modern askılığı, evlerinizin kapılarına da hoş bir görünüm kazandırıyor.
Askılar artık kapı arkalarından çıkıyor ve evlerinizi en şık köşelerinde dekoratif mobilyalar olarak kullanılıyor. Modern kapı askılığı sizlerinde beğenisini toplayabilir.

Ürün Özellikleri
Ahşap
Uzunluğu : 42 cm
yüksekliği : 14 cm
kalınlığı : 12mm

Neden Kişiye Özel Hediyeler...

Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda bu hediyenin bir eşi daha yoktur.Sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır.Yetişkinden çocuğa, kadından erkeğe tüm insanların en beğendiği hediyeler,kendine özel hazırlanmış olanlardır.

Kişiye özel hediyeler ömür boyu hatıra olarak saklanabilecek, çok anlamlı ve farklı hediyelerdir.Kalabalık bir ortamdaysanız oradaki en ilginç hediyelerden birini veriyorsunuzdur.

Sevdiklerinize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir hediye vermek istiyorsanız bir Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır.
Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı vs.ekleterek aldığınız hediyeyi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.