X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » İsimli Kolyeler » Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi
Kişiye Özel Asker Künyesi

Kişiye Özel Asker Künyesi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138464
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Asker sevgiliye hediye almak isteyenler için özel olarak tasarlanan Kişiye Özel Asker Künyesi ile askere gidecek olan sevgiliye sizden güzel bir armağan vermiş olacaksınız. Üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz ve vatani görevde baktıkça sizi hatırlayacağı özel ve bir o kadar anlamlı hediye seçeneği olan asker künyesi, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Erkek arkadaşa ya da sevgiliye hediye olarak kesinlikle almanız gereken oldukça anlamlı bir armağan olacaktır. Askere gidecek olan erkek sevgiliye alınacak en güzel hediye seçeneklerinin başında gelen bu asker künyesi'ni şimdi sipariş edebilirsiniz.

Ayrıca asker olan erkek sevgiliye doğum günü hediyesi fikirleri düşünüyor fakat ona askerde saklayabileceği bir doğum günü hediyesi seçeneği düşünemiyorsanız size Kişiye Özel Asker Künyesi'ni öneriyoruz. Asker sevgiliye sürekli yanında taşıyabileceği bu hediye seçeneği ile onun her zaman manevi olarak yanında olacaksınız. Bu anlamda asker erkeklere özel olarak tasarlanan asker künyesi'ni size özel fırsatlarla Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilecek ve asker sevgiliye unutamayacağı bir armağan vermiş olacaksınız.

Alınabilecek en güzel asker hediyeleri seçeneklerinin başında yer alan Kişiye Özel Asker Künyesi hediyesi ile askerde olan sevgiliye ya da erkek arkadaşa onu ne kadar çok sevdiğinizi göstereceksiniz. Baktıkça sizi düşünecek olan asker hediye sahibi, sizi ne kadar çok sevdiğini aklından hiç çıkarmayacaktır. Eğer siz de asker erkek arkadaşa hediyeler alarak onu şaşırtmak ve ona unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorsanız bu asker künyesini kişiye özel olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen ve tasarlanan Kişiye Özel Asker Künyesi hediye seçeneği ile sevdiklere oldukça güzel bir anı yaşatacak ve askerde sizi unutmamasını sağlayacaksınız. O halde siz de daha fazla beklemeden bu anlamlı hediye seçeneğini sipariş edin!

Kişiye Özel Asker Künyesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çelik kolye ucu bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Asker Künyesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • A kalite kolye ucu; Ölçüleri 38x23 mm'dir
  • Kişiye Özel Asker Künyesi özenli paketlemesi ile gönderilecektir.
  • Kolye zinciri stok durumuna göre değişiklik göstermektedir .
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.