X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür Dileme
Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür Dileme
Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür Dileme

Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür Dileme

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130579
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilinin istemeden kalbini mi kırdınız ve gönlünü yeniden kazanmaya mı çalışıyorsunuz. Ona unutamayacağı bir hediye yaptırmaya ne dersiniz? Sevgiliniz bu hediye karşısında hayretler içirisinde kalacak ve daha fazla dayanamayıp sizi affedecek. Kalbini kırdığınız kıza ne hediye alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Sevgili için Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür dileme kitabını sipariş ederek onunla romantik bir şekilde barışabilirsiniz.


Kişiye Özel Aşk Romanı sizin istediğinize göre hazırlanacak ve düzenlenecektir. Genel bilgilerle bizlere yön göstereceksiz biz de size bu mükemmel kitabı hazırlayacağız ve oldukça romantik bir hediyeye dönüştüreceğiniz. Bu özel kitabın kapağı size özel olarak tasarlanacak. Kitap kapağında sizin fotoğraflarınız bulunacak, kitap üzerinde yazar olarak sizin adınız yazacak, kitap ismi ve arka kapak metnini de siz belirleyeceksiniz. Bu anlamda fotoğraflı hediyeler arasından tercih edebileceğiniz anlamlı bir hediyedir. Kız arkadaşa özel olarak hazırlanan sevgiliye hediye edilecek kitap seçenekleri arasından en duygusalı Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür dileme romanı olacak!

Bu özel roman sizin sevgiliye duyduğunuz aşkı anlatacak ve onu ne kadar çok sevdiğinizi kanıtlama imkanı sağlayacak. Roman içerisinde anlatılan aşk sizin aşkınız olacak, isimler, tarihler, yerler, yaşlarınız ve zaman dilimleri de sizin bize bildirmiş olduğunuz bilgilerden oluşacak. Sevgiliye yaptıracağınız bu kitap sayesinde, sevgiliniz yeniden size geri dönecek, kalbi yumuşayacak, affedecek  ve boynunuza atlayacaktır. Bu bakımdan sevgiliye özel hediyeler arasından kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği romantik bir armağan olacak! Aynı şekilde eğer kız arkadaş ile aranız açıksa sevgililer gününe ne alınır diye kara kara düşünmeden bu romanı onun için sipariş edebilirsiniz.

Sevgiliye özür dilemenin en kolay yolu bu kitap sayesinde olacaktır.  Sevgilinize bu unutulmaz hediyeyi yaptıramaya ve gönlünü yeniden kazanmaya ne dersiniz?

Kişiye Özel Aşk Romanı - Özür Dileme'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kitap 130 sayfadan oluşmaktadır.
  • 10 adet farklı tasarıma sahiptir.
  • Dilediğinizi hazırlatabilirsiniz.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.