X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Kişiye Özel Aşk Romanı - Evlenme Teklifi
Kişiye Özel Aşk Romanı - Evlenme Teklifi
Kişiye Özel Aşk Romanı - Evlenme Teklifi

Kişiye Özel Aşk Romanı - Evlenme Teklifi

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130578
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel aşk romanı- evlenme teklifi sayesinde ona hiç kimsenin aklına gelmeyecek  kadar sürprizli bir şekilde evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.

Gönlünüzün prensesini buldunuz ve hayatınızın kadını olduğundan da eminsiniz. Eh o zaman geriye ne kaldı? Elbette ki bu durumu mükemmel ve sıra dışı bir evlenme teklifi seramonisiyle taçlandırarak bir yastığa baş koyacağınız günün hazırlığına girişmek. Hediye Fabrikası’nda yer alan aşk romanıyla ise ona akıllara durgunluk verecek şekilde bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Sadece ve sadece sizin için tasarlanmış olan size özel aşk romanı kitabını ile evlenme teklifinizi gerçekleştirebileceksiniz ve o bunu gördüğünde ise gözlerine inanamayacak! Evlenme teklifi konusunda en ilginç hediyeler den olacak olan aşk romanınızı hemen tasarlatmak için siparişinizi başlatabilirsiniz.

Kapağını dilediğiniz, gibi dizayn edebileceğiniz bu size özel aşk romanı için istediğiniz kapak tasarımını seçebilirsiniz. Dilerseniz kapağında en güzel resimlerinizin bulunduğu; aşk kırmızısı kapak, eskitmeli kitap kapağı, güllerin uçuştuğu  bir kapak, kırmızılı kapak, nostaljik dokulu kapak, yeşil fonlu  papatyalı kapak, siyah tonlarındaki farklı netliklerdeki kapaklar, su damlaları ile efektlendirilmiş bir kapak, ya da aşkınızın enerjisini hissedebileceğiinz en canlı tonlarda bir aşk kitabı romanı kapağıyla tasarlatabilirsiniz kitabınızı. Anlamlı hediyeler den neredeyse literatüre girebilecek bu anlamlı evlenme teklifi aşk romanı ilerde her zaman çocuklarınıza, hatta torunlarınıza güzel hikayelerden ve en kalıcı anılardan olacak.

İçinde ise sizin romanınızı oluşturacak olan dizeler olacak. Sadece kahramanlarının siz olduğunuz bu kitapta sizin isimleriniz kullanılarak geçen olaylar, tanıştığınız yer, gezdiğiniz, buluştuğunuz yerlerden söz edilirken, sevgilinizin isminden bol bol söz edilecektir. Kitabın adını tamamen siz belirleyebileceğiniz gibi, ön söz ve arka kapak dizeleri de size ait olacak. Ve daha sizden yola çıkılarak bir sürü olaydan bahsedilecek romanınızı okumaya doyamayacağı gibi, içinden çıkan sürprizli evlenme teklifini de romantik ötesi bulacaktır. Sevgililer için en güzel hediye olacak olan bu kitaba dikkat diyoruz.

Hiç bir  hikaye bu kadar güzel bitmemiştir herhalde. Gelin bu aşk romanı ile sizin aşkınızda en güzel biçimde şekillensin ve en mutlu sonla bitsin. Aşk konusundaki yaratıcılıklarda ve bunlarla ilgili hediyeliklerde sınır tanımayan Hediye Fabrikası sayfaları aşk hediyeleri konusunda da çığır açıyor ve  sizi ve sevdiğinizi her zaman en yaratıcı aşk hediyeleriyle  buluşturmaya devam ediyor.

 

Kişiye Özel Aşk Romanı - Evlenme Teklifi

Sevginize bir ömür boyu unutamayacağı eşsiz bir evlenme teklifinde bulunmak istemez misin? Aşk romanı kitabını evlenme teklifinize özel olarak tasarladık ve ortaya Evlenme Tekliflerine özel bu şahane kitap ortaya çıktı.

Aşk romanınıza ne isterseniz onu yazacaksınız. Tüm genel bilgilileri ekleyince ortaya bir kitap çıkacak ve romantik bir hediyeye dönüşecek.

Aşk romanı ürünümüzde de kahramanı sadece siz ve sevgiliniz olan bir aşk hikayesi, sizin kişisel bilgileriniz doğrultusunda yazarlarımız tarafından sadece size özel olarak kurgulanarak dolu dolu sözlerle oluşturulur.

Roman içerisinde anlatılan aşk sizin aşkınız olacak, isimler, tarihler, yerler, yaşlarınız ve zaman dilimleri de sizin bize bildirmiş olduğunuz bilgilerden oluşacak.

Sevgilinize kolaylıkla evlenme teklifi edebileceğiniz ve aşkınızı her şeye rağmen muhteşem bir şölene dönüştürebileceğiniz mucizevi bir kitap.

Kişiye Özel Aşk Romanı şu zamana kadar sevgilinize verebileceğiniz en romantik ve en anlamlı hediyelerden biri olacaktır.

Aşkınız dünyalara sığmayacak ve unutulmaz bir hediyeye dönüşecek.

Sevgilinizi bu hediyeyle mest edebilir ve dileklerinizi gerçekleştirebilisiniz.

Ürün Özellikleri:

  • Kitap 130 sayfadan oluşmaktadır.
  • 10 adet farklı tasarıma sahiptir.
  • İstediğinizi seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.