X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Kişiye Özel Aşk Plaketi
Kişiye Özel Aşk Plaketi
Kişiye Özel Aşk Plaketi
Kişiye Özel Aşk Plaketi
Kişiye Özel Aşk Plaketi

Kişiye Özel Aşk Plaketi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F7639
Tavsiye Et >
200 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Aşkın ödüllendirilmesi gereken bir duygu değil belki ama aşkın bir övgüsü olarak sunulan plaket, kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlayacaktır. Bu sebeple de sevdiklerimizi, plaket sürprizlerimiz ile şaşırtabilir, dolayısıyla mutlu edebiliriz. Eşinizi ya da sevgilinizi plaket hediyeniz ile şaşırtabilir, siz de mutluluklarında pay edinebilirsiniz. Erkek sevgiliye doğum günü mesajları iletmek için bu tür bir plaketi tercih edebilir, şık ve özel tasarımı ile onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Diğer taraftan askerde olan sevgili için hediye seçimi ne kadar da zordur değil mi? Askere alınacak hediye tam da böylesine özel bir ödül olabilir. Sade, abartısız fakat çok anlamlı, hatta duygu dolu bir seçim olacaktır. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak Kişiye Özel Aşk Plaketi seçeneğini tercih edebilir ve erkek arkadaşı son derece mutlu edebilirsiniz. Bu anlamda sevgililer günü erkek hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilecek olan ürünler arasında yerini almakta olan Aşk Plaketi ile erkek arkadaşı şaşırtabilirsiniz.

Özel duyguların ifade edilme şekilleri değişebilir ama özel duyguları ölümsüzleştirmek, anıları ölümsüzleştirmek çok önemlidir. Gelecekte hatırladığınız her bir gün ve her bir anı sizi mutlu edecektir. Bunun için hediye seçimleri çok önem taşıyor. Kocama ne hediye alabilirim diye soranlar da böylece harika bir cevap bulmuş olacaklar. Eşiniz, gerçekten de bu hediye ile kendisini gururlu hissedecektir. Sizi ne kadar çok sevdiğini bilmeniz, onu duygulandıracaktır. Erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri ile bayan hediye fikirleri farklılaşabilir ama bu noktada buluştuklarını görebilirsiniz. Bu hediye hem erkekler, hem de bayanlar için doğru bir seçim olacak. Siz de eşinizi ya da sevgilinizi, böyle anlamlı bir hediye ile onurlandırabilirsiniz. Üstelik bunu çok kolay bir şekilde yapabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Plaket üzerinde yer almasını istediğiniz, özenli bir metin hazırlamanız yeterli. Sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi erkek arkadaşa ya da kocaya doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceğiniz anlamlı bir seçenek olan Kişiye Özel Aşk Plaketi ile aşkınızı son derece mutlu edeceksiniz.

Ofisinde ya da evinde sergileyeceği bu plakete baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan sevgiliye, iyi ki almışım diyebileceğiniz bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşa hediye olarak alınabileceği gibi kız arkadaşa da hiç düşünmeden armağan edebileceğiniz bir üründür. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan Kişiye Özel Aşk Plaketi'nin üzerine sevgiliye olan mesajı yazdırabilir ve isim baskısı yaparak hediyeyi kişiye özel kılabilirsiniz. Bu durumda kendisini oldukça önemli hissedecek olan sevgiliye unutamayacağı bir gün yaşatacak ve yıllar sonra bile hatırlayacağı anısal değere sahip bir hediye almış olacaksınız. Sevgilime ne hediye alabilirim diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok!

O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Aşk Plaketi'ni sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye armağan edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarırsınız. Erkek arkadaşa ve kız arkadaşa farketmeksizin alınabilecek unisex bir hediye seçeneği olan bu plaketi kişiye özel olarak yaptırarak hediyeyi daha anlamlı ve değerli kılabilirsiniz. Kişiye Özel Aşk Plaketi ile aşkınızı oldukça sade şekilde dile getirecek ve sevgilinizle aranızdaki sevgiyi her daim canlı tutacaksınız. Öyleyse daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sipariş etmek istiyorsanız acele edin ve bu güzel hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! En özel günler için keyifli alışverişler dileriz.

Kişiye Özel Aşk Plaketi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 13*17 cm ebatlarındadır.
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.