Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık
Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık
Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık
Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık

Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56328
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
100 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevgilinize olan hislerinizi farklı bir sürpriz ile ona iletmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık sizin için!

Aşkların en güzelini yaşadığınız o benzersiz insana sürpriz bir hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu yastık, üzerindeki romantik figürleri ile dikkat çekiyor. Sevgiliye alınabilecek hem en romantik hediye hem de kalıcı bir hediye olabilecek Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu yastık üzerine yazdıracağınız mesaj ile tamamen size ve sevgilinize özel bir hal alacak, aşkınızı en tatlı biçimde ifade edecektir. Sevgilinizin yokluğunuzda sarılacağı Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık odasının baş köşesinde yerini alacağı gibi kalıcılığını ve heyecanını da bir ömür sürdürecektir.

Sevgiliye sürpriz bir hediye olarak hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık'ı yaklaşan özel günlerinizde de tercih edebilir, biricik aşkınıza şimdiye kadar verdiğiniz tüm hediyeleri unutturacak bir hediye verebilirsiniz. Sıradan bir hediye yerine böylesi romantik bir hediye tercih etmeniz aranızdaki sevgi bağının güçlenmesinde de etkili olacaktır. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Kişiye Özel Aşk Notu Saten Yastık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtgen saten yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.