X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık
Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık
Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık
Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık

Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62945
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi sizce nasıl olmalı? Neşeli mi, romantik mi, espirili mi, sıradışı mı?.. Cevabınız romantik bir hediyeden yanaysa işte size harika bir ürün; Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık.. Bu yastığı diğer yastıklardan ayıran en büyük özellik ne diye soracak olursanız, kişiye özel isim ve figür baskısı cevabını alacaksınız. Sevgilinin ismine özel olarak baskılatabileceğiniz bu yastık sayesinde ona son derece romantik bir hediye almış olmanın yanı sıra ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Sevgiliye özel olarak hediye tasarla seçeneklerine göz atabilir ve sevgiliye Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi Ki Doğdun Yastık'ını sipariş edebilirsiniz.

O'na şimdiye kadar aldığınız sıradan doğum günü hediyelerini geride bırakacak bu yastık sade ve sadece sevgiliye özel olacak şekilde hazırlanıyor! Nasıl mı? Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık'ın üzerine yazdıracağınız sevgi dolu doğum günü mesajınız, isimleriniz ve onu ne kadar çok sevdiğinizi içeren sözcükleriniz ile.. Sevgilinizin böylesi bir hediye karşısında ne kadar şaşıracağını siz düşünün. Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık'ı odasının en özel köşesinde sergileyeceğinden, size sarılır gibi bu yastığa sarılacağından ve her baktığında aynı heyecanı yaşayacağından eminiz. Bu bakımdan doğum günü ve sevgililer günü mesajları sevgiliye yapılacak en romantik sürprizlerden biri olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlatacağınız bu yastığı sevgiliye hediye ederken aynı zamanda ona duygusal bir mesaj armağan ederek sevgiliye güzel bir jest yapabilir ve hediyenin anlamını iki katına çıkarabilirsiniz.

Siz de hayatınızın aşkına en özel ve en romantik doğum günü hediyesini vermek istiyorsanız Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık'ı satın almak için geç kalmayın deriz. Bu anlamda kız arkadaşa alınabilecek sevgili yastığı ile onun her an sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Yatmadan önce bile aklında olmak istiyorsanız eğer Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi Ki Doğdun Yastık'ını gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Ayrıca sevgilinin doğum gününe özel olarak hazırlatacağınız bu yastık ile sevgiliye son derece duygusal ve anlamlı bir jest yapmış olacak ve sevgiliyi oldukça mutlu edeceksiniz. Doğum günü hediyesi olarak alınması gereken hediyelerin içerisinde yer alan Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi Ki Doğdun Yastık'ı Hediye Fabrikası ayrıcalığıyla sipariş edebilirsiniz. Doğum günü dışında aynı zamanda kız arkadaşa sevgilier günü hediyesi olarak hiç beklemeden alabileceğiniz duygusal bir anlama sahip hediye olacaktır. Kız arkadaşıma sevgililer günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin mutlaka göz atması gereken kullanışlı ve anlamlı bir hediye yastık olacaktır.

O halde siz de daha fazla beklemeden kız arkadaşa özel olarak tasarlanan son derece kaliteli ve kullanışlı bir hediye olan Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi Ki Doğdun Yastık seçeneğini doğum günü gibi özel günlerde Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve kız arkadaşa unutamayacağı bir anısal armağan vermiş olursunuz. Onunla olan aşkınızı her daim canlı tutacak bir hediye seçeneği olan bu yastığın üzerindeki figürler aşık çiftleri temsil etmektedir. Ayrıca yastığın üzerine isim baskısı yaptırarak hediyenizin kişiye özel bir hale gelmesini sağlayabilir ve kız arkadaşın mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

En özel hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'na uğrayın ve sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediyeyi kişiye özel bir şekilde sipariş edin! Sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günler artık dert olmaktan çok mutluluk verici bir eyleme dönüşecek!

Kişiye Özel Aşık Çiftler İyi ki Doğdun Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtgen şeklinde yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • Yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.