X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Kişiye Canım Annem Duvar Saati
Kişiye Canım Annem Duvar Saati

Kişiye Canım Annem Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F10065
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.

Anneye özel ve sıradışı bir hediye arayanlara önerimiz Kişiye Canım Annem Duvar Saati hediye seçeneğidir. Bu Anneler gününde anneye hoş bir sürpriz yapın ! Anneye hissettiğiniz o sonsuz sevgiyi Kişiye Canım Annem Duvar Saatiile hissettirin! Sevgili annenin en özel köşesini süsleyecek olan Kişiye Canım Annem Duvar Saati, anneye alınabilecek en özel hediye olacaktır. Eğer anneler günü ne özel hediyeler alarak anneyi son derece mutlu etmek istiyorsanız ona bu anlamlı duvar saatini armağan edebilirsiniz.

Anneler günü için seçilmiş sıradan hediyeleri geride bırakacak olan bu eşsiz tasarım anneyi şaşırtacak ve çok mutlu edecek türden bir hediye olacaktır. Kişiye Canım Annem Duvar Saati üzerine işlenecek olan anneyi anlatan sevgi sözcükleri bu çok özel tasarımı en anlamlı anneler günü hediyesine dönüştürecektir. Bu anlamda annelere doğum günü hediyesi olarak alınabilecek duygusal bir ürün olan duvar saati, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Kişiye Canım Annem Duvar Saati annenin sevgiyle bakacağı ve yıllarca saklayabileceği bir anneler günü hediyesi olacaktır ve annenizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan anne hediye seçeneği olan bu duvar saatinin üzerine anneyle birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatabilir ve üzerine anneye karşı olan duyguları yazdırabilirsiniz. Duygusal ve değişik duvar saatleri arasında oluşturulan anlamlı bir armağan olacaktır. Artık fotoğraf bastırmak ne kadar diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok!

Siz de biricik anneniz için en özel anneler günü hediyesi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın özel tasarımı Kişiye Canım Annem Duvar Saati kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Öyleyse daha fazla beklemeden bu duygusal hediye seçeneğini anneye özel olarak sipariş ederek ona armağan edebilirsiniz. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

Kişiye Canım Annem Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.