Hediye Fabrikası » » Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati
Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati

Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135623
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdiklerine özel ve sıradışı bir hediye arayanlara şık bir hediye önerimiz var! Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati..

Değer verdiğiniz insanlara ev hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati seçebileceğiniz en ideal hediye..

Sevdiklerinizin evinin duvarlarını süsleyecek olan Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati, ev hediyesi olarak göz dolduracak nitelikte bir ürün.

Ev hediyesi için seçilmiş sıradan hediyeleri geride bırakacak olan bu eşsiz tasarım sevdiklerinizi şaşırtacak ve çok mutlu edecek türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati üzerine işlenecek olan isim ve notunuz bu çok özel tasarımı en anlamlı ev hediyesine dönüştürecektir.

Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati sevdiklerinizin sevgiyle bakacağı ve yıllarca saklayabileceği bir ev hediyesi olacaktır ve onları dünyanın en mutlu insanı yapacaktır.

Sizde değer verdiğiniz dostlarınız, akrabalarınız, anneniz/babanız için en özel ev hediyesini arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın özel tasarımı Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

 

Kişiye Özel Akrilik Renkli Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • 3mm akrilik malzemeden yapılmaktadır.
  • Saatin çapı 30 cm'dir.
  • Saatte sessiz çalışan mekanizma kullanılmaktadır.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.