X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı
Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı

Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139465
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Boş zamanlarda ava gitmeyi seviyorsanız ava giderken yanınıza alabileceğiniz en kullanışlı ürünlerden biri olan Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı hediyesini öneriyoruz. İsim baskısı ile bu bıçağı asla kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca kaliteli malzemesi sayesinde son derece kullanışlı olan bu bıçak, uzun yıllar geçse de her zaman ilk günkü keskinliğini koruyacaktır. Avlanmayı sevenlerin kaçırmaması gereken kullanışlı ve şık tasarımlı bir ürün olan Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı, Hediye Fabrikası'nda sizinle buluşuyor. Kendiniz dışında sevgiliye farklı hediyeler arayışı içerisindeyseniz bu bıçağı sakın kaçırmayın!

Özellikle en kullanışlı sevgililer günü hediyesi erkekler için ne olabilir diye düşünüyorsanız ava gitmeyi seven erkek arkadaşa gönül rahatlığıyla Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı'nı sipariş ederek sevgiliye armağan edebilirsiniz. Onun işinison derece kolaylaştıracak br hediye olan Kişiye Özel isim yazılı bu bıçak, ahşap yapısıyla da şık tasarımını ön plana çıkarıyor. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünenlerin hemen sipariş etmesi gereken özel bir hediye seçeneğidir. Sadece erkek arkadaş için değil, babaya ya da sevilen öğretmene de sipariş edebileceğiniz bir üründür. Ava gitmeyi seven öğretmene öğretmenler günü için hediye fikirleri arasında tercih edilebilecek kullanışlı bir ürün olan Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı öğretmeninizle aranızdaki samimiyeti kesinlikle güçlendirecektir. Özellikle erkek öğretmene hediye olarak düşünülebilecek bu av bıçağı ile öğretmeninizin işini oldukça kolaylaştıracaksınız.

Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günler için erkeklere hediye önerileri arayışı içerisindeyseniz eğer, avlanmayı seven erkeklerin asla hayır diyemeyeceği bir ürün olan Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasil Av Bıçağı'nı gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Ona verdiğiniz değeri en iyi şekilde göstermenizi sağlayacak hediyelerin başında gelen bu av bıçağını her kullandığında hediye sahibi sizi düşünecektir. Yanından ayırmak istemeyeceği kullanışlı bir ürün olan bu av bıçağının üzerine hediye sahibinin ismini de yazdırarak asla kaybetmemesini sağlayacaksınız. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasil Av Bıçağı'nı hemen sipariş edin ve sevdiklerinizi şaşırtın!

Kişiye Özel Ahşap Saplı Klasik Av Bıçağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Columbia Marka Kamp Bıçağı 440c paslanmaz çelikten üretilmiştir.

  • Paslanma kararma yapmaz.

  • Sap kısmındaki ahşap bölüme isminiz lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve silinme olmaz.

  • Açık uzunluk 21.5 cm kapalı uzunluk 12.4 cm'dir.

  • Emniyet kilit mekanizması vardır. Bıçak sırtındaki mandaldan kapatılır.

  • Et kalınlığı 3 mm Ağırlık 120 gr'dır.

  • Kişiye Özel Columbia Tahta Saplı Klasik Av Bıçağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.