X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kartvizitlik » Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik
Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik
Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik
Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik
Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik

Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18945
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni işe başlayan yakın arkadaşınıza tebrik hediyesi olarak çok özel bir armağan vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Fabrikası olarak tasarımına imza attığımız Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik sizler için!

Şıklığı ve kullanılabilirlği açısından beğeni kazanacak bu kartvizitlik kişiye özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Metal üzerine ahşapla kaplama yapılmış bu kartvizitliğe eklemek istediğiniz isim lazer işleme tekniğiyle uygulanarak kişiye özel hale getirilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanan ahşap kartvizitliklerin üzerine uygulanan isim asla silinmez ve kalıcıdır. Sevdiklerinizi sadece onlara özel hazırlanan bir hediyeyle mutlu etmek istiyorsanız yeni iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik'i listenizde en başa almanızı öneririz. Hediye edeceğiniz kişilerin kartvizitlerini düzen içerisinde birarada tutmalarını sağlayacak bu ahşap kapaklı kartvizitlik çalışma masalarında çok özel bir yere sahip olurken her kullandıklarında veya gözleri bu şık kartvizitliğe her çarptığında akıllarına siz geleceksiniz. Verdiğiniz değerin yansıması da olabilecek bu hediye ile daiama sevgiyle hatırlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yeni bir işe başlamanın heyecanını yaşayan sevgili arkadaşınıza sürpriz bir hediye niteliğinde hazırlatıp beğenisine sunabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik'i kaçırmamak istiyorsanız sitemizden siparişinizi oluşturup, kartvizitlik üzerine yazılacak isim ve soyismi tarafımıza hemen iletin. Bizde bu ürünü arkadaşınız için eşsiz bir hediyeye dönüştürelim.Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Kartvizitlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün metal üzerine ahşap kaplama yapılarak üretilmiştir.
  • Lazer işleme tekniğiyle kişiye özel hale getirilir.
  • Ebatları : En:9 Boy:6 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.