X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139231
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneme doğum günü gibi özel günlerde ne hediye alabilirim diyenlerin asla kaçırmaması gereken Anneye Hediye Baharatlık Seti hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Annelerin çok seveceği ve asla hayır diyemeyeceği yegane hediye seçeneklerinden biri olan bu baharatlık setinin üzerine annenizin ismini baskılatarak da onu son derece mutlu edeceksiniz. Dilerseniz anneler gün için tercih edebileceğiniz Anneye Hediye Baharatlık Setini dilerseniz de yılbaşı hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Bu anlamda anneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatmak istiyorsanız hiç düşünmeden 4lü set halinde gelecek olan ve tamamen sağlıklı malzemelerden üretilmiş olan Anneye Hediye Baharatlık Setini sipariş edin!

Bununla birlikte annemin doğum gününde ne alabilirim diye düşünüyor ancak ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız hiç panik yapmayın! Anneye Hediye Baharatlık Seti aynı zamanda anneye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi de olacaktır. Bu bakımdan anneye en güzel hediyeler arasında bulunan Anneye Hediye baharatlık Seti, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Öte yandan doğum günü hediyeleri bayan için oldukça önemlidir. Bu yüzden anneye asla hayır diyemeyeceği kişiye özel bir hediye seçeneği arıyorsanız, Anneye Hediye baharatlık Seti tam aradığınız ürün olacaktır. Özellikle annelerin asla hayır diyemeyeceği ve mutfaklarında bir sanat yapmasını sağlayacak olan hediye Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti ile anneye doyumsuz bir hediye alacak ve ona verdiğiniz değeri en güzel şekilde anneye göstereceksiniz. Dilerseniz anneler günü hediyesi olarak dilerseniz de anneye doğum günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz bu özel hediye ile anneye unutamayacağı bir gün yaşatmaya hazır olun!

Bütün bunların yanı sıra anne olan eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyor fakat güzel bir hediye seçeneği aklınıza gelmiyorsa bu baharatlık setini anne olan ve mutfaktan çıkmak bilmeyen eşe armağan edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden anneler günü hediyesi, anneye doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Anneye Hediye Baharatlık Seti hediye seçeneğini kişiye özel isim baskısıyla hazırlatarak anneye armağan edebilir ve ona göstermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde anneye aktarabilirsiniz. Acele edin!

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 9,5 cm uzunluğunda, 8,3 cm genişliğindedir.

  • Baharatlık seti seramik kapağı doğal ahşap malzemedir.

  • 4'lü olarak gönderilmektedir.

  • Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Seramik Baharatlık Setini özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.