X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kartvizitlik » Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135648
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni işe başlayan arkadaşınız için şık bir ofis hediyesi mi arıyorsunuz? 'Hediyem hem şık hem de kullanışlı olsun' mu diyorsunuz? İşte Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz harika bir ofis hediyesi, Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik !

Yeni işe başlayan arkadaşınıza ofis hediyesi olarak alabileceğiniz Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik ofis hayatında severek kullanılacak türden bir hediye olacaktır ve şık görünümü ile hediye edeceğiniz kişinin çalışma masasında oldukça şık duracaktır.

Hediye edeceğiniz arkadaşınızın kartvizitlerinin biraraya toplayacak olan Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik ahşap kaplaması ve kişiye özel tasarımı ile eşsiz bir görünüm sergilemektedir.

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isim sayesinde tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir. Kişiye özel tasarlanmış her hediyenin verdiği mutluluğu bu şık tasarım kartvizitlik de verecektir ve anlamını yıllarca koruyacak nitelikte bir hediye olacaktır.

Hediye edeceğiniz dostlarınızın/arkadaşlarınızın çalışma masalarına renk katacak olan bu şık kartvizitliği yeni işe başlayan arkadaşlarınız için hazırlatın, onlara eşsiz bir ofis hediyesi verin.

 

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Kartvizitlik Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Parlak metal kasa üzerine ahşap kaplama yapılmaktadır.
  • 9.5 cmx 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.