X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4582
Tavsiye Et >
11 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
11 karakter yazabilirsiniz.

Sıradan, klasik fotoğraf albümlerini unutun! En güzel anılardan oluşan fotoğrafları çok özel albümlerde saklamak istemez misiniz? Kişiye özel hazırlanan ahşap kapaklı albümlerle sevdiklerle geçirilen en güzel anıları yerleştirebileceğiniz harika bir tasarım. Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm üzerine işlenecek olan isimler ve tarih ile tamamen hediye edeceğiniz kişilere özel hale geliyor. Sade ve sadece onlara özel olduğundan eşi ve benzeri başka hiç kimsede olmuyor. Bu da sevdiklerin kendilerini çok özel ve değerli hissetmelerini sağlıyor. Sevgiliye, aileye ya da kankaya doğum günü sürprizleri arasından alabileceğiniz bu albümün üzerine fotoğraf ve isim baskısı yapabilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Anneye, babaya, sevgiliye, eşe veya arkadaşa sıkıcı ve ruhsuz hediyeler vermek istemiyorsanız Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm'ü onlar için hazırlatın, en özel günlerde beğenilerine sunun. Yıllarca sevgiyle hatırlanın. Özellikle sevdiklere alınabilecek ahşap hediyelik eşya seçeneği ile onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günler için sevdiklere kişiye özel ve sıradışı ürünleralmak isteyenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır. Bu anlamda ahşap fotoğraf albümleri arasında yer alan Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm ile sevdikleri çok mutlu edeceksiniz.

Bütün bunların dışında abime doğum günü hediyesi arıyorum diyorsanız birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafı baskılatarak oluşturacağınız anısal bir değere sahip olan bu ahşap kapaklı albümü abiye hediye olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden sevgiliye, abiye, anneye ya da babaya özel olarak doğum günü gibi günlerde sipariş edebileceğiniz bu ürünü hemen alabilirsiniz. Acele edin!

Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Albüm'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur.
  • 60 adet 10x15 cm veya 30 adet 15x21 cm boyutlu fotoğraf yerleştirilebilmektedir.
  • Albümler boş olarak gönderilmekte olup, yalnızca kapak kısmına işleme yapılmaktadır.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.