X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel Ahşap Cetvel
Kişiye Özel Ahşap Cetvel
Kişiye Özel Ahşap Cetvel
Kişiye Özel Ahşap Cetvel
Kişiye Özel Ahşap Cetvel

Kişiye Özel Ahşap Cetvel

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138741
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmene ne alsam diye düşünüyorsanız eğer Kişiye Özel Ahşap Cetvel hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerine isim baskısı yaparak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda okuyan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir armağan olacaktır. Sevdiklere özel günlerde hediye seti alarak onlara verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız eğer, Kişiye Özel Ahşap Cetvel hediye seçeneğini sakın kaçırmayın!

Aynı zamanda çalışan arkadaşa yeni yıla girerken alabileceğiniz ofis masaüstü aksesuarları arasından en kullanışlı ürün olacaktır. Ofis arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz gibi sevilen öğretmene hediye olarak da gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceğiniz harika bir ürün olacaktır. Öğretmene doğum günü hediyesi ya da öğretmenler günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz son derece kullanışlı bir armağan olacaktır. Kişiye özel hediye tercihlerinin en güzellerinden olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra çalışan kocama ne hediye alsam diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok! Eşinizin oldukça işine yarayacağı kullanışlı bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel Ahşap Cetvele isim baskısı yaptırarak eşe hediye edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmene, yılbaşı hediyesi olarak ofis arkadaşına ve doğum günü gibi özel günlerde ise sevgili veya eşe armağan edilecek kullanışlı ve aynı zamanda oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel Ahşap Cetvel hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve sevdikleri doyasıya mutlu etmenin keyfini yaşarsınız. Bu özel hediyeyi kaçırmak istemiyorsanız acele edin ve hemen şimdi Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edin!

Kişiye Özel Ahşap Cetvel'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye Özel Ahşap Cetvel 30 cm ölçülerindedir.
  • Cetvel üzerine özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve asla çıkmaz.
  • Kişiye Özel Ahşap Cetvel özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.