X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Rakı Bardağı » Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi
Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi
Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi
Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi
Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi

Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138993
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak farklı bir hediye almak istiyorum diyorsanız eğer Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi setini tercih edebilir ve erkek arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak kendisini özel hissettirebilir ve karşılıklı güzel muhabbetler edebilirsiniz. Özellikle kocama doğum günü sürprizi yapmak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken anlamlı bir armağan olan Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi seti, Hediye  Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Öte yandan erkek arkadaş için çok özel bir sevgililer günü fırsatı olan Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi ile erkek arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Bu anlamda erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilriim diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Ayrıca birinci yıl hediyeleri olarak yıl dönümünde erkek arkadaşa armağan edebileceğiniz bu güzel hediye ile erkek arkadaşınızla karşılıklı güzel bir gece geçirecek ve hoş sohbet edeceksiniz.

Erkeklere özel olarak alınması gereken hediyelerden biri olan kişiye özel rakı bardağı seçenekleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelen Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi seti ile erkek arkadaşa çok özel bir sürpriz yapacaksınız. Doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu ürünü dilerseniz sevgililer günü hediyesi olarak da armağan edebilir ve erkek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Ayrıca kocanıza armağan edebileceğiniz bu ürün kocaya yıl dönümü hediyesi olarak da tercih edilebilir. Erkek arkadaşıma ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olan Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi seti, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak isim baskısı yapılarak üretilmektedir. Bu anlamlı hediyeyi daha fazla beklemeden sipariş ederek sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve onları şaşırtabilirsiniz.

Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.

  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.

  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.

  • Kişiye Özel 2li Rakı Kadehi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.