X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel 2'li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti
Kişiye Özel 2 li Kalem Seti

Kişiye Özel 2'li Kalem Seti

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93733
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
35 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Sevdiğimi özel hissettirmek istiyorum diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat! İş hayatının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri de kalem. Peki bu kalemin üstünde sevdiklerinizin isminin yazmasını ister misiniz? Kişiye Özel 2'li Kalem Seti ile erkek arkadaşa ya da babaya oldukça şık bir ofis hediyesi alacaksınız. Siz de sevdiklere özel hediye kalem seti seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Tasarımı ve kalitesi açısından oldukça hoşunuza gidecek olan bu kalemi sevdikleriniz de çok sevecek. Aynı zamanda kişiye özel tasarımıyla sadece sevdiklerinize özel hale getireceğiniz bu hediyeye kim hayır diyebilir ki? Kişiye Özel 2'li Kalem Seti ile sevdikleriniz kendini çok özel hissedecek. Bu çok özel hediyeyi sevdiklere ofis hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan satın alabilirsiniz. Ahşap kutusuyla birlikte kişiye özel olarak göndereceğimiz bu kalem setini sevdikleriniz iş hayatında kullanabilecek ve farklılık yaratacaklar. Bu özel hediye setini dilerseniz erkek arkadaşa sevgililer gunu için özel olarak alabilirsiniz, dilerseniz de babaya özel olarak babalar günü hediyeleri kategorisinden sipariş edebilirsiniz. Hem erkek arkadaşa hem de babaya oldukça şık ve kullanışlı bir hediye seçeneği olacak bu kalem seti ile kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacak ve kullandıkça sizi düşünmelerini sağlayacaksınız. Bütün bunların yanı sıra öğretmenler günü için öğretmene hediye olarak da alabileceğiniz bu kalem setine öğretmeniniz asla hayır diyemeyecektir. Öğretmeninizle aranızdaki bağı güçlendirmenizi sağlayacak en iyi hediye tercihidir.

Kendime hediye almak istiyorum diyorsanız da kendiniz için Kişiye Özel 2'li Kalem Seti oldukça şık bir tercih olacaktır. Siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan bu şık ve kullanışlı kalem setini sipariş edebilir ve sevdikleri son derece mutlu etme imkanına sahip olursunuz. Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler.

Kişiye Özel 2'li Kalem Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalem özel kutusunda gönderilir.
  • Yazdırmak istediğiniz isim lazer işleme tekniğiyle kaleme yazılır.
  • Kalem özellikleri;
  • Tükenmez kalem
  • En 5 cm boy 17 cm
  • Kalem tokaları altın sarısıdır. Kalem rengi kahverengidir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.