X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi
Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi
Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi
Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi

Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F17352
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Klasik takvimlerden kurtulup duvarları aileyle geçirdiğiniz en güzel anıları hatırlatan fotoğraflarla süslenmiş tasarım takvimlerle süsleyebilirsiniz! Takvime bakarken resimler sizi geçmişe götürüp fotoğraftaki kareleri anımsatacak. Ev ve ofislerde kullanabileceğiniz,sevdiklere armağan edebileceğiniz bu şık aşk takvimi kişiye özel hazırlandığından hediye kelimesine farklı bir anlam kazandırıyor. Yeni bir yıla girerken bir kıza alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Sıradan hediyelerden farklı olarak kişiye özel hazırlanan ürünler sadece sizin gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanarak eşi benzeri olmayan bir ürün haline geliyor. Aynı şekilde erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri almak istiyorsanız sevgiliye özel olarak baskılatacağınız resimle bu aşk takvimini ona armağan edeceksiniz. Ayrıca kişiye özel hazırlanması ürünü hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz değeri farklı bir şekilde göstermenizi sağlıyor. Yılbaşında sevgiliye alınabilecek küçük yılbaşı hediyeleri arasında yer alan bu takvimin romantik etkisi çok büyük olacaktır. Kız arkadaşla birlikte yapacağınız gelecek planlarını en romantik şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Kadınların olduğu kadar erkek yılbaşı hediyeleri arasında da bulunan Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi, Hediye Fabrikası farkıyla sizlerle!

Bütün bunların dışında aynı gün teslimat özelliğine sahip olan bu yılbaşı hediyesi ile sevgiliye en kısa sürede kapıya teslim olarak bu ürünü armağan edeceksiniz. Erkek arkadaşa ve kız arkadaşa kesinlikle alınması gereken yılbaşı hediye seçenekleri arasında yer alan Kişiye Özel 2017 Resimli Aşk Takvimi, asla hayır denilmeyecek bir hediye seçeneğidir. O halde siz de sevgiliye bu özel hediyeyi armağan etmek istiyorsanız hemen şimdi Hediye Fabrikası'ndan bu ürünü sipariş edebilir ve sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası her zaman sizin için buradadır. Keyifli alışverişler.

Kişiye Özel 2015 Resimli Aşk Takvimi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün ebatları 39x29 cm'dir
  • MDF üzerine sublimasyon baskı
  • 3 adet fotoğraf gerekmektedir.
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır

 


 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.