X
Hediye Fabrikası » Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon
Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon

Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135547
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Dostlarınıza/arkadaşlarınıza klasik sıkıcı hediyeler vermekten sıkıldıysanız Hediye Fabrikası'nın isme özel tasarladığı Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon sizler için!!

Ahşap ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon, sevdikleriniz için sıradışı bir hediye olacaktır.

Şarap veya şampanya içmeyi seven dostlarınız/arkadaşlarınız vereceğiniz bu sıradışı hediye karşısında oldukça şaşıracaklardır.

Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon üzerine lazer işleme yöntemi ile kazınacak olan isim bu ürünü sıradanlıktan çıkarıp anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Sizlerde sevdiklerinizi farklı bir hediye ile şaşırtmak, onlara kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın hediye edeceğiniz kişinin ismi ile hazırladığı Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon'u satın alın onlara hediye edin. Dilerseniz de özel kutlamalarınızda size eşlik edecek içkilerinizi açmak için kullanabileceğiniz bu şık tasarımı kendiniz için hemen alın!!

 

Kişiye İsim Yazılı Özel Tirbuşon Satın Almdan Önce Bilemeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Ahşap tutma alanı boyu 8.5 cm'dir.
  • Burgulu metal açacak 7.5 cm'dir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.