X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlginç Hediyeler » Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı
Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı
Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı
Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı
Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136473
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Soğuk kış günlerinde sevgiliye içini sıcacık yapacak bir hediye verin! Siz de kış aylarının soğuklarından müzdaripseniz sevgiliye hediye olarak Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı hediye seçeneğini ona armağan edebilirsiniz. Dilerseniz sevgiliye yıldönümü sürprizleri yapabilir ve kış aylarında kız arkadaşın sıcacık olmasını sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı, kalp şeklindeki tasarımı ve kırmızı rengi ile oldukça romantik görünmekte. Sevgilinizin yanında olmadığınız zamanlarda elini sizin yerine ısıtacak bu tasarımı sevgiliniz yanından ayırmak istemeyecektir. Kalp ısıtıcıyı her tuttuğunda sizin sıcacık elinizi tutar gibi hissedecektir. Kalp ısıtıcının sıcaklığı sevgilinizin içini sıcacık yapmaya yetecektir. İster doğum gününde isterseniz de yıldönümünüzde tercih edebileceğiniz Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı sevgiliniz için benzersiz ve romantik bir hediye olarak Hediye Fabrikası'nda. Satın almak için acele etmelisiniz!

Öte yandan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alınabilecek bir hediye seçeneğidir. Özellikle kız arkadaşın doğum günü kış aylarındaysa..  Bu anlamda doğum günü hediyesi sevgiliye her açıdan oldukça romantik olacaktır. Hele ki el ısıtıcısının kalp şeklinde olması kız arkadaşın kalbini kesinlikle çalacaktır. Bütün bunların yanında Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı'nı 14 şubat sevgililer günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Sevdiğiniz kadınlara özel gönül rahatlığıyla alınabilecek hediye seçenekleri arasından en çok tercih edileni olan Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı Hediye Fabrikası aracılığı ile sizlerle!

Bundan sonra sevgililer günü hediyesi kıza ne alınır diye düşünmeye hiç gerek kalmayacak. Özellikle kış aylarında sevgiliye hediye olarak alınabilecek en iyi hediye seçeneklerinden birisi olan Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı ürününü kaçırmamanızı öneririz. Siz de sevgililer günü için sevgiliye güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız ona bu özel ürünü daha fazla beklemeden gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 11cm x 11cm
  • 1 Adet Kalp Şeklinde Sihirli Jel Isıtıcı

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.