Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Peluş Ayı » Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı
Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı

Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137748
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye alınabilecek peluş oyuncaklardan biri olarak tercih edilebilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı Hediye fabrikası'ndaki yerini aldı!

İster yaklaşan yıldönümünüzde, ister sevgilinizin doğum gününde, isterseniz de herhangi sıradan bir günde beklenmedik bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu ayıcık tüm sevimliliği ile sevdiğiniz insanın aklını başından alacak bir armağan. Odasının en güzel köşesine yerleştireceği Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı onun en yakın arkadaşı haline dönüşecek, bu sevimli ayıcığa sarılmadan uyuyamayacak. Size sarılırcasına sarıldığı bu sevimli ayıcık sayesinde daima sevdiğiniz insanın aklında olabileceksiniz. Beyaz rengi ve pofuduk görüntüsü ile oldukça şirin bir görüntü sergileyen Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı'nın en güzel detaylarından biri de elinde tuttuğu kırmızı kalp yastık. Bu yastık ile romantik bir hediyeye dönüşen sevimli ayıcığımız aşkınızı sizin yerinize sevdiğiniz insana haykıracak. Sevgilinizin çok hoşuna gidecek bu sevgiliye sürpriz hediye seçeneği ile ona bir gün değil her gün mutluluk yaşatacağınız bir armağan vermiş olacaksınız.

Duygularınıza tercüman olacak nitelikte bir hediye olarak sevdiğiniz insana kavuşmayı bekleyen Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı'yı romantik doğum günü hediyelerinden biri olarak veya yıldönümü hediyesi fikirlerinden biri olarak satın almak isterseniz elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Eğer acele etmezseniz bu şirin hediye alternatifini kaçırabilirsiniz.

 

Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı 60 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.