X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü
Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü
Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü
Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü

Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136372
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kilo vermeyi kafanıza taktıysanız işte size yediklerinizi ve egzersizlerinizi not edeceğiniz, kendi kendinizin motivatörü ve diyetisyeni olacağınız bir günlük! Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü ile 90 gün boyunca kendinizi takip etmenizi sağlayacak ve kilo vermenize yardımcı olacak. Günlük, 90 günün sonunda ulaşmanız gereken hedefinizi nasıl belirleyeceğinizi ve yolculuğunuzu nasıl planlayacağınızı örneklerle anlatarak başlıyor. Siz de bu özel hediye seçeneğini kilo vermek isteyen yakın arkadaşa hediye olarak alabilir ve ona bu konuda verdiğiniz desteği gösterebilirsiniz.

Aynı zamanda kilo problemi olan en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biri olan Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Aynı zamanda kilo vermek isteyen anneye özel anneler günü hediyesi ne alinir diye uzun uzun düşünmenize gerek kalmadan ona oldukça yardımcı olacak bu özel hediye günlüğü anneye armağan edebilir ve daha sağlıklı yaşaması için ona destek olabilirsiniz. Kilo vermek isteyen sevdiklere özel alınabilecek en ilginç doğum günü hediye fikirleri arasında bulunan egzersiz günlüğünü kilo problemi yaşayan arkadaşa gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Diğer yandan kilolu sevgiliye yeni bir başlangıç yapması için yıl başı hediyesi olarak bu egzersiz günlüğünü sipariş ederek ona güzel bir destekte bulunabilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü, kilo problemi yaşayan sevdikleriniz için sizleri bekliyor. Siz de arkadaşlara vermiş olduğunuz desteği en iyi şekilde göstermek için bu özel kitabı alarak sevdiklere aramağan edebilir ve onların yeni bir başlangıç yapmalarına olanak sağlayabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden bu ürünü hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Kilo Vermek İsteyenler İçin Diyet Ve Egzersiz Günlüğü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Her gün için 2 sayfa ayırdığımız günlükte ihtiyacınız olan;

Günlük içeceğiniz su miktarı

Sabah, öğlen ve akşam yediklerinizi yazacağız alanlar

Egzersizlerinizi not edeceğiniz alanlar

Günlük ve haftalık değerlendirmelerinizi kaydedebileceğiniz alanlar

Her güne özel sizi motive edecek cümleler gibi ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

  • Sert Kapak Dikişli
  • Lvory 70gr
  • 200 Sayfa Sayısı
  • 110mm x 180 mm

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.