X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta
Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta

Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138937
Tavsiye Et >
Ürün Rengi:
Krem
Siyah
48 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Kedi seven anneye ya da kız arkadaşa ne hediye alsam diye kara kara düşünüyorsanız yılbaşı gibi özel günler için Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta hediye seçeneğini tercih edebilir ve hediye sahibini oldukça şaşırtablirsiniz. Son derece kullanışlı bir ürün olan Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta ile sevdiklerinizi hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Sevdiklere alınabilecek yılbaşı hediyeler seçenekleri arasından en tatlısı olan kedi baskılı Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta ile onlarla aranızdaki samimiyeti kesinlikle güçlendireceksiniz.

Bu anlamda yeni yıl hediyeleri erkek için olduğu kadar kadınlar için de oldukça önemlidir. Bu sebeple Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta'yı bayan sevdiklerinize gönül rahatlığıyla armağan ederek kendinizden kullanışlı bir anı takdim etmiş olacaksınız. Özellikle sevgiliye ya da anneye yılbaşı sepetleri hazırlayarak güzel bir hediye takdim etmek istiyorsanız Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta ilk önce alacağınız ürün olacaktır. Üzerine kedi figürü baskılatılarak oluşturulan bu çanta son derece kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça dikkat çekici bir ürün olacaktır. Eğer yeni yıl için anneye hediyeler almak istiyorum ancak ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyorsanız Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve anneyi son derece mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi haricinde anneye doğum günü hediyesi fikirleri arıyorsanız da aynı şekilde Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta'yı anneye özel olarak sipariş edebilir ve ona takdim edebilirsiniz. Asla hayır diyemeyeceği güzellikte bir armağan olan bu çantayı anneniz kullandıkça sizi düşünecek ve hayvan sevgisi günden güne daha çok artacaktır. O halde daha fazla beklemeden bu anlamlı hediyeyi hemen sipariş edin!

Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.

  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.

  • Kedi Sevenlere Özel Postacı Tipi Çanta özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.