Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası
Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası

Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136268
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kendiniz ve sevdikleriniz için kış aylarında üşümeyin diye alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerden birisi olan Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası Şimdi Hediye Fabrikası'nda!

Kış aylarının mutluluk verici şeylerinden bir tanesi sıcak su torbaları içinizi sıcacık yapacak harika bir tasarım ile geliyor. Usul usul yağan kar, kahveniz, filminiz ve sıcak su torbanız.. Soğuk kış günleriyle bütünleşmiş olan bu harika tasarım her derde deva adeta. İster ağrılarınızı dindirmek için kullanın isterseniz de içinizi ısıtmak için, her şekilde size mutluluk hazzı verecek sıcak su torbasını elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Huzur verici bu tasarımı daha sıcak hale getirdik ve kazak giydirdik. Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası'na sahip olmaktan keyif alacaksınız. Hastaysanız, üşüyorsanız bu harika ürün ile soğuk gecelerinizi sıcacık geçireceksiniz. Kışın verdiği tatlı ve huzurlu havayı oldukça iyi yansıtan bu sıcak su torbası daha ilk bakışta içinizi ısıtacaktır.

Aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz muazzam bir kış armağanı olan Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası, kız arkadaşına hediye almak isteyenler için çok güzel bir fırsat olacaktır. Sevdiğiniz kadın soğuk kış ayları boyunca daima sıcacık kalsın istiyorsanız ona tatlış tasarımlı bu su torbasını hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz.

Siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'nı ziyaret edin ve Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası'na sahip olun. Bu sayede dilerseniz kendiniz dilerseniz de kız arkadaşınız bu kış üşümek zorunda kalmayacaktır. Son derece kaliteli olan sıcak su torbası ısıyı saatlerde içerisinde tutabilme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca kazak tasarımlı olmasıyla da görüntü olacak da oldukça şık ve tatlı bir hava katmaktadır. Bu özel ürünü sakın kaçırmayın!

 

Kazak Tasarımlı Sıcak Su Torbası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 30 cm x 18 cm
https://www.hediyefabrikasi.com/hediyeler/bayan-sevgiliye-hediye
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.