X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi
Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi
Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi
Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi
Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi

Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139030
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Beşiktaşlı olan erkek arkadaşa veya sevgiliye ne hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye olan Kartal Tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi seti Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. Kadehlerin üzerinde kartal simgesi yer almakta ve ayrıca dilerseniz kadehlerin üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Karşılıklı hoş muhabbetler etmenizi sağlayacak olan bu rakı kadehleri ile sevdiklerinizle aranızdaki samimiyeti daha önce hiç olmadığı kadar güçlendireceksiniz. Beşiktaşlı bir erkeğe hediye ne alabilirim diye uzun uzun düşünenlerin hiç düşünmeden sipariş edebileceği anlamlı ve oldukça kullanışlı bir hediye seçeneğidir.

Ayrıca doğum günü sürprizleri erkek için oldukça önemlidir. Doğum günü hediyesi olarak sevdiklerinizin karakterine uygun hediyeler almaya özen göstermelisiniz. Bu yüzden beşiktaş taraftarı olan bir arkadaşa ya da sevgiliye gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Kartal Tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi seti, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Doğum günü gibi yıl dönümü için de 1 yıl hediyesi erkeğe özel olmalıdır. Eşinize yıl dönümü hediyesi olarak 1. yılınızda alacağınız Kartal Tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi Seti, eşiniz tarafından çok beğenilecektir. Öte yandan sevgiliye hediye erkekler için aynı zamanda oldukça anlamlı olmalıdır. Anısal niteliğe sahip olan bu rakı kadehleri kullanışlı bir ürün olmasıyla da göz dolduruyor. Sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerle birlikte eşe doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz Kartal Tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi seti, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilmektedir. İsim ve beşiktaş amblemi baskılı bu rakı kadehlerini sevgiliniz çok beğenecektir. O halde daha fazla beklemeden Kartal Tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi'ni Hediye Fabrikası'ndan özel günler için hemen sipariş edin ve sevdiğinizi mutlu edin!

Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 2Adet üzeri baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.
  • Kartal tutkunlarına Özel 2li Rakı Kadehi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.