X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136421
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kardeşinizle ilgili sevdiğiniz her şeyi yazıp,Kardeşinizle ilgili sevdiğiniz her şeyi yazıp, ona unutulmaz bir hatıra kitap bırakmaya ne dersiniz? ona unutulmaz bir hatıra kitap bırakmaya ne dersiniz?Kardeşinizle ilgili sevdiğiniz her şeyi yazıp, ona unutulmaz bir hatıra kitap bırakmaya ne dersiniz? Özellikle erkek kardeşe doğum günü hediyesi olarak alınabilecek şık ve duygusal bir hediye seçeneği olan Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Kardeşimi çok seviyorum ve ona güzel bir doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken oldukça anlamlı bir hediye olan bu ürün şimdi sizlerle!

Kardeşinizin; Hayran olduğunuz becerileri ne? En çok nesine gülüyorsunuz? Onunla ilgili en büyük dileğiniz ne? Onda olup başkalarında bulamadığınız şey ne? Hangi kabiliyetleri hayatınızı kolaylaştırıyor? Kitapta bunun gibi seksenin üzerinde güzel illustrasyonlar ve fotoğraflarla bezenmiş sorular, işaretleyeceğiniz türden seçenekler ve cevaplayacağınız boş alanlar var. Siz sadece boşlukları doldurun, kardeşinize özel bir kitap yaratın ve ona doğum gününde ya da onu mutlu etmek istediğiniz her hangi bir günde hediye ederek kalbinde bir gülümseme yaratın. Bu anlamda erkege alinabilecek hediyeler içerisinde en çok tercih edilen duygusal hediye seçeneklerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda kardeşiniz gibi gördüğünüz en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşünmeniz gereken Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı ile ona karşı olan güzel düşüncelerinizi en iyi şekilde aktarmış olacaksınız.

Sevilen kardeşe farklı doğum günü hediyeleri alarak ona duygusal bir gün yaşatmak istiyorsanız eğer kardeşe özel olarak Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve kardeşinizle aranızdaki samimiyet boyutunu yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda kardeşe sadece doğum günü için değil, yeni yıla girerken de geleceğinize dair konuları işleyebileceğiniz bu özel kitabı armağan edebilirsiniz. Bu yüzden kardeşe yeni yıl hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmenize artık hiç gerek yok! Kardeşiniz kız ya da erkek olması fark etmeksizin bu özel kitap hediyesini son derece mutlulukla karşılayacak ve kitabı okudukça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir.

Kardeşler arasında bazen anlaşmazlıklar olsa da bu hayatta birbirine küsmeyecek insanlar kardeşlerdir. Bu yüzden kardeşe ara sıra anlaşamasanız da özel ve anlamlı bir hediye alarak ona unutamayacağı bir anı bırakmak istiyorsanız Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı kardeşe doğum günü gibi özel günlerde hediye edebilir ve onun mutluluğunu paylaşmanın keyfini yaşarsınız. Öte yandan kardeş gibi görülen arkadaşa da kesinlikle alınması gereken hediye seçenekleri arasında yer alan bu kitaba en özel anlarınızı ve onun hakkında hoşunuza giden detayları baskılatabileceksiniz. Kardeşim dediğiniz insanlara unutamayacağı bir anı armağan etmek istiyorsanız Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı sevdiklere armağan edebilirsiniz.

O halde siz de daha fazla beklemeden size özel fırsatlardan yararlanarak bu şık ve anlamlı hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve kardeş olarak gördüğünüz sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Onlar hakkında sevdiğiniz en güzel detayları yazacağınız bu kitaba baktıkça hediye sahibi de sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Kardeşinizle aranızdaki sevgi bağını oldukça güçlendirmenize olanak sağlayacak olan anlamlı ve bir o kadar duygusal bir hediye seçeneği olan Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Siz de daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak kardeşe hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz.

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel bir hediyedir.

 


26.07.2017
  Ahmet Y. - 
Benim gibi kardeşine acaip düşkün olanlara tavsiye edilir. Kitap gayet güzel ve kaliteli olmuş . TŞK. HEDİYE FABRİKASI.
29.07.2016
  Suna F. - 
Resimde gördüğünüz defter sizi yanıltmasın gözünüzün önüne küçük bişey getirin.Ama kaliteli malzemeden yapılmış ve bide bence çok ilginç ve değişik bi hediye. Kardeşine değişik hediyeler arayanlar için ideal yani. Herkesin eline ürün çabucak geçmiş ama bana pekde öle olmadı. 4 -5 Günü buldu yani elime geçmesi.
30.06.2016
  Sumru K. - 
Çok kısa zamanda gönderdiler. Güzel değişik ve kaliteli bi ürün diyebilirim.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.