Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Kardanadamlı El Isıtıcı
Kardanadamlı El Isıtıcı
Kardanadamlı El Isıtıcı
Kardanadamlı El Isıtıcı
Kardanadamlı El Isıtıcı

Kardanadamlı El Isıtıcı

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136570
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Soğuk havalara maruz kaldığımız şu günlerde ellerinizi ne yaparsanız yapın ısıtamıyor musunuz? O halde size harika bir ürün önereceğiz! Tasarımıyla oldukça şirin görünen Kardanadamlı El Isıtıcı..

Kış günlerinde bir türlü ısıtamadığınız ellerinizi kısa bir süre içerisinde sıcacık yapacak Kardanadamlı El Isıtıcı'nı yanınızdan ayırmak, elinizden düşürmek istemeyeceksiniz. Kardan adam tasarımıyla oldukça şirin görünen bu el ısıtıcısını ister cebinizde isterseniz de çantanızda rahatlıkla taşıyabileceksiniz. Evde, sokakta, yürüyüşte, ofiste kısacası dilediğiniz her yerde ellerinizin soğuğa maruz kaldığı anlarda bu minik el ısıtıcısına koşacaksınız. Pratik bir şekilde sıcacık olacak Kardanadamlı El Isıtıcı içerisindeki metal diski çıtlatmanız yeterli olacaktır. Ellerinizin üşümesini önleyecek bu minik ısıtıcıyı çok seveceğinizden ve her kış kullanacağınızdan şüphemiz yok.

İster kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için satın alabileceğiniz Kardanadamlı El Isıtıcı'nı onlara ufak bir hediye olarak sunabilmek adına hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Soğuk kış günlerinde hem kendi ellerinizin hem de sevdiklerinizin ellerinin üşümesini önleyin.

 

Kardanadamlı El Isıtıcıyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kullanım şekli :


• Sıvı paketin içinde yer alan metal disk çıtlayana kadar basın.


• Paketin içindeki sıvı katılaşmaya ve ısınmaya başlayacaktır. Bu oluşmazsa aynı işlemi tekrar gerçekleştirin.


• Yeniden kullanabilmek için ısıtıcıyı küçük bir havlu ya da pamuklu kumaş ile sarın. Sıcak su dolu bir tencereye koyun. Kaynama raddesine getirin ve sıvılaşıncaya kadar ısıtın.


• Sıvılaşma işlemi bittikten sonra , metal diski aktif hale getirmediğiniz takdirde ürün bu şekilde kalacaktır.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.