X
Hediye Fabrikası » Askere Hediye » Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135724
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Hediye Fabrikası'nın Kara Kuvvetleri'ne özel hazırladığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi, Kara Kuvvetleri'nde görevli sevdiklere alabileceğiniz en özel armağan olacak! Özel günler için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi sevdikleri şaşırtacak nitelikte bir hediyedir. Asker olanlara alınabilecek erkek hediye seçenekleri arasından sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediyedir.

En güzel tayin hediyesi veya görev hediyesi olacak Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isim ve çok özel mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir. Dilerseniz asker eşe hediye olarak da sipariş edebileceğiniz isim ve mesaj baskılı anısal bir değere sahip olan bu plaket, asker eşi son derece mutlu edecektir. Özellikle asker sevgiliye hediye fikirleri almayı düşünüyor fakat ona ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Kara Kuvvetleri Komutanığı Hediye Anı Plaketi'ni ona armağan edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi evlerinin en özel köşesini süsleyecektir ve onlara her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır. Öte yandan asker babalara doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu anı plaketi babaya çok sevindirecektir. Asker arkadaşa ya da babama hediye alarak onu mutlu etmek istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan bu anısal ürünü hiç beklemeden tercih ederek asker sevdiklere armağan edebilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Kara Kuvvetleri'nde görevli sevdikler için en özel günlerde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın Kara Kuvvetleri'ne özel tasarladığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi'ni onlara özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın. En özel anlar için her zaman Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hediye Anı Plaketi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 7 cmx10 cm(pahlı) ve 10cmx15 cm seçeneklidir.
  • Parlak akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Yazılan yazılarda asla silinme olmayacaktır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.