Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Bileklik Modelleri » Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137
Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137

Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F126118
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Bayana hediye gümüş bileklikler model model, çeşit çeşit olarak Hediye Fabrikası'nda beğeninize sunuluyor. Seçeceğiniz bilekliği biz sevdiklerinize ulaştırıyoruz sizlere de mutluluklarını izlemek kalıyor.

Bayana alınabilecek hediyeler arasında en özel yere sahip olan takılardır. Bayanların günlük hayatta veya özel günlerde şıklıklarını tamamlamak için kullandıkları şık ve göz alıcı takılar bayana hediye için ideal bir seçim oluyor. Bizde bu mantıkla yola çıkarak bayanlara hediye kategorisine şık takıları ekledik. Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137 de bunlardan biri..

Sonsuzluk işareti, nazar boncuğu, kalp detayları, 'Canım' yazısı ve göz alıcı taşlarla tasarlanmış olan bu zarif bileklik hediye edeceğniz bayanların çok seveceği bir armağan olacaktır.

Sevgiliye hediye veya anneye hediye olarak satın alabileceğiniz Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137, üzerindeki 'Canım' yazısı ve sonsuzluk işareti ile anlamlı bir hediye olacaktır ve onlara duyduğunuz sonsuz sevgiyi hissettirecektir.

 

Kalpli Sonsuzluk Canım Bileklik BR0460137 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün kadife hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.