X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Peluş Ayı » Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı
Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı

Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137749
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bilirsiniz ki peluş oyuncaklar her bayanı mutlu edecek nitelikte armağanlardır. İster özel gün hediyesi olarak isterseniz de herhangi  sıradan bir günde kız arkadaşınıza armağan edebileceğiniz Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı da tüm şirinliği ile özel günlerinize anlam katmak için sitemizde sizleri beklemekte!

Özel günlerinizden biri yaklaşıyor ve siz hala biricik aşkınıza ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bunu daha fazla sorun yapmanıza gerek yok, çünkü Hediye Fabrikası sevgiliye alınabilecek romantik hediyelerkonusunda sizlere en güzel hediye alternatiflerini sunmakta. Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı da hem oldukça şirin hem de romantik bir hediye olarak sevgilinize ulaşmayı bekliyor. Sevgilinizin çocuk ruhuna hitab edecek bu sevimli ayıcık onun en yakın arkadaşı haline dönüşecek diyebiliriz. Odasının en güzel köşesine veya yatağının başucuna yerleştireceği Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı'ya adeta aşkla bakacak, size sarılırcasına bu sevimli ayıcığa sarılacak. Hediyenizi verdiğiniz ilk anın heyecanı asla kaybolmayacağından bu sevimli ayıcık ile kesinlikle doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Her sene verdiğiniz klasik hediyeleri unutturacak Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı'yı özel günleriniz dışında beklenmedik bir anda sürpriz bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye sürpriz hediye olarak tercih edip en özel günlerinizin birinde o güzel insana sunabileceğiniz Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı'yı kaçırmamak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Şirin olduğu kadar romantik bir hediye de olabilecek bu ayıcık ile çocuk ruhlu sevgilinizi mutlu edin.

 

Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayıyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı 45 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.