X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı
Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16 lı
Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16 lı

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F32945
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklere iletmek istediğiniz notu ve en güzel anılardan oluşan fotoğrafı veya dilediğiniz herhangi bir resmi en tatlı haliyle sevdiklere ulaştırıyoruz! Kalp kutuda 16 adet üzerinde dilediğiniz resim-fotoğraf ve notunuz bulunan çikolataları, sevdikleri mutlu etmek istediğiniz herhangi bir zamanda alıp onlara unutamayacakları tatlı mı tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdiklere alınabilecek özel ürünler arasında bulunan Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı Hediye Fabrikası farkıyla sizi bekliyor! Dilerseniz sevgilime doğum günü hediyesi olarak almak istiyorum diyebilir dilerseniz de sevgililer gününe özel olarak bu çikolataları sipariş edebilirsiniz. Kız arkadaşa anlamlı ve sıradışı bir hediye almak isteyenlerin asla kaçırmamaları gereken romantik bir hediye tercihi olacaktır. Birlikte çekilmiş olduğunuz en anlamlı fotoğraflardan birini baskılatarak oluşturacağınız son derece farklı bir armağandır.

Ürün kişiye özel hazırlandığından yıldönümü, doğum günü, geçmiş olsun hediyesi, teşekkür, özür, romantik, tebrik mesajlı gibi isteğe göre hazırlanmaktadır. Çikolatalar marka etiketli olup hazırladığımız özel ambalajı ile el değmeden paketlenmektedir Yaz ayının gelmesiyle birlikte çikolataların yumuşama olasılığı vardır. Çikolatalar taze ve günlüktür. Ancak yeni yıla girerken bu hediye çikolataları armağan etmek istiyorsanız, yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır diye düşünmeye hiç gerek kalmayacak! Bu anlamda dilerseniz yılbaşında dilerseniz de sevgiliye doğum gününde alınabilecek hediyeler arasından Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek romantik ve bir o kadar anlamlı bir hediye olacaktır. Ona karşı olan duygularınızı en güzel şekilde aktarabilecek bu anlamlı hediyeyi hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz.

Bütün bunların yanında sevgili haricinde yakın arkadaşa hediye olarak da hazırlatabileceğiniz kişiye özel bir hediye tercihi olacaktır. En yakın iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak armağan etmeyi düşünebilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Çikolataların üzerine sevgilinin ya da en yakın arkadaşın fotoğrafını baskılatabilir ve oldukça anlamlı kisiye özel hediyeler arasından bu şık ve anlamlı çikolatayı oluşturabilirsiniz. Hem sevgiliye hem de yakın arkadaşa özel olarak sipariş edebileceğiniz kişiye özel hediye seçenekleri arasında bulunan ve hediye sahibinin oldukça beğeneceği Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı hediyesi, Hediye Fabrikası adresinde doğum günü gibi özel günler için sizi bekliyor. O halde siz de bu hediye seçeneğini kaçırmamak için hemen sipariş edebilir ve sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Doğum günü hediyesi olarak almayı düşünebileceğiniz Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı hediyesi ile hediye sahibini son derece mutlu edecek ve onunla aranızdaki samimiyeti güçlendireceksiniz. Dilerseniz kız arkadaşa dilerseniz de sevgiliye özel gün hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Bunun yanında sevgililer günü ya da yıl dönümü için sevgiliye güzel bir hediye almak istiyorsanız ona oldukça romantik bir ürün olan tatlı ve anlamlı bu çikolataları Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı'yı sevdiklere özel olarak doğum günü gibi özel günlerde sipariş edebilir ve onlara armağan edebilirsiniz. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği anlamlı ve farklı bir hediye tercihi olacaktır. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri son derece mutlu etmeye hazır olun! Hediyenin tatlılığıyla mutlu olacak hediye sahibi, çikolataların oluşturduğu fotoğraf ile de oldukça duygulanacaktır. En özel anlar için Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler diliyoruz. Acele edin!

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Çikolata 3,5x3,5 cm ebatlarındadır.
  • Kalp Kutuya dilediğiniz Ad-Soyad veya mesajınızı yazdırabilirsiniz.
  • Kutusundan 16 Adet çıkmaktadır.
  • 1 Adet Kalp Çikolata
  • Pelit marka kaliteli sütlü çikolata kullanılmaktadır.
  • Kutular Asorti model olup değişkenlik gösterebilir.
  • Şık Kutusunda içinde süsleri ile gönderilmektedir.
  • Çikolatalar taze ve günlüktür.Yaz aylarında ürünün yumuşama olasılığı vardır.
  • Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar 16'lı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.