X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kalp Balonlu İsim Yazılı Hediye Yastık
Kalp Balonlu İsim Yazılı Hediye Yastık

Kalp Balonlu İsim Yazılı Hediye Yastık

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138086
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilinizle doğada, çok hoş bir ortamda balona bindiğinizi ve bu balonun üstünde kalpler uçuştuğunuz hayal edin… Kalp şeklindeki balonlarla süslü balonda sevgilinizle yaşayacağınız anlar muhakkak çok özel, bu deneyiminiz çok keyifli geçecektir. Sevgilinizle birlikteliğinizi simgeleyen böylesine sevimli ve romantik bir figürle hazırlanan isme özel yastık ile belki de ona bir hayalinizi resmetmiş, ya da onun için hazırlayacağınız bir sonraki sürprizin mesajını vermiş olacaksınız.

Kalp balonlu, isimlerinize özel hazırlanan kişiye özel yastık biricik sevgilinize sunabileceğiniz en özel doğum günü hediyesi olacak, onu çok mutlu edecektir. Aşkınıza özel hazırlanan yastık onun her zaman gözünün önünde bulunduracağı ve her gördüğünde gülümseyeceği bir hatıra olacak, ona sık sık sizi anımsatacaktır. Sevgilinizin bu özel gününde ona bir sürpriz yaparak yanında olmak, doğum gününü kutlarken en güzel dileklerinizi romantik bir hediye eşliğinde iletmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz aşkınıza özel yastık, ona büyük bir mutluluk verecektir.

Sevgilinize sunacağınız hediyenin anlamlı olmasını, etkileyici olmasını ama en önemlisi uzun ömürlü olmasını isteyenlerdenseniz isimlerinize özel hazırlatacağınız kalpli balon figürleriyle donatılmış yastığın uzun yıllar geçse de etkisini kaybetmeyeceğine emin olabilirsiniz. Sizin için her zaman çok özel olan ve kalbinizin baş köşesine yerleşen sevgilinize 14 Şubat hediyesi olarak da sunabileceğiniz kalp balonlu isme özel yastık, uzun süre aklından çıkmayacaktır.

Hayatınıza girmesiyle sizi bambaşka bir insana dönüştüren, yaşamayı sevdiren ve daha mutlu, daha pozitif en önemlisi daha huzurlu olmanızda büyük payı olan sevgilinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz kalp balonlu yastık, sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında en romantiği olarak göze çarpıyor.

Kalp Balonlu İsim Yazılı Hediye Yastık Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40 x 40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
01.12.2019
  z.m . - 
Yurtiçi kargo paketi 10 günde teslim etti,ürün göründüğü gibi güzel,kargo hariç üründen memnunum.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.