X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül
Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül
Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül

Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58374
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak farklı ve aynı zamanda romantik hediye alarak onu mutlu etmek istiyorum diyenlere Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül hediye seçeneğini öneriyoruz. Sen benim kalbimin yıldızısın dediğiniz sevgiliye özel bu plaket ve oscar onu adeta bir Holywood yıldızı gibi hissettirecek. Ona verdiğiniz değerin ne kadar fazla olduğunun tescilli bir belgesi olacak. Sevgilinin gururunu okşayacak bu plaket ve oscar ödülüne kendinizden sözler ekleyerek anlamını daha da arttırabilirsiniz. Eğer sevgililer günü hediyesi fikirleri arayışı içerisindeyseniz bu ödül setini sakın kaçırmayın!

Sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye anlamlı hediye alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorsanız kişiye özel hazırlatabileceğiniz Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül'ü hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde sevgilimin doğum günü için ona güzel bir armağan vermek istiyorum diyenlerin de kolaylıkla sipariş edebileceği anlamlı ve bir o kadar duygusal bir hediye tercihi olacaktır. Alınabilecek en farklı ve ilginç sevgili hediyeleri nelerdir diye kendi kendinize düşünmeye artık hiç gerek yok! Bu hediye seçeneği, ilginç olmasının yanında romantik bir armağan olması sayesinde sevgiliyi son derece mutlu edecektir.


Kişiye özel hediyeler herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye de tek olmuş olur. Bütün bunlarla birlikte sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz harika bir hediye tercihi olacaktır.

Kalbimin Yıldızı Ödülü - Sevgiliye Özel Ödül'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9x9 cm boyutlarındadır.
  • Çerçeve : En: 27 cm Boy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
  • Plaket: 13*17 cm ebatlarındadır
  • Özel Kadife Kutusuyla Birlikte Gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.