X
Hediye Fabrikası » Yıldönümü Hediyesi » İlginç Hediyeler » Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi
Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi
Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi
Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi
Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi

Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138831
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız eğer Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Modası yıllardır devam eden kar küreleri uzun süredir romantizmin baş tacı olarak kabul edilir. Bu yüzden sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken oldukça duygusal bir armağan olacaktır. Özellikle kız arkadaşa alınması gereken sevgililer günü hediyesi seçenekleri arasından tercih edeceğiniz en anlamlı armağan olacaktır.

Ayrıca erkeğe sevgililer günü hediyeleri almayı düşünüyorsanız erkek arkadaşın da asla hayır diyemeyeceği bir hediye seçeneği olacaktır. Öte yandan hem duygusal hem de ucuz sevgililer günü hediyeleri alarak sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatmak istiyorsanız Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi'ni gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Kız arkadaşınızın çok beğeneceği ve dilerse evinde ya da ofisinde sergileyebileceği baktıkça sizi hatırlatacak olan bu kar küresi ile ona olan aşkınızı en iyi şekilde göstermiş olacaksınız. Sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi dilerseniz Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi'ni yıl dönümü için de hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz.

Bütün bunların yanında yılbaşı sevgiliye hediye tercihi olarak da alınabilecek en özel ve aynı zamanda duygusal hediyelerden biri olan Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi ile yeni yıla girerken kız arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Yeni bir yıla onunla son derece mutlu girmek istiyorsanız eğer, Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi hediye seçeneği tam aradığınız hediye tercihi olacaktır. Sevgilime özel günler için ne hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken en anlamlı hediyedir. O halde bu güzel ürünü Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş etmek için daha fazla beklemeyin!

Kalbimin Prensesine Özel Müzikli Kar Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.

  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.

  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.