X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık
Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık
Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık
Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık
Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık

Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136496
Tavsiye Et >

Yeni yazışma dili emojileri dekorasyonunuza taşıyın diye Hediye Fabrikası sizlere harika bir ürün sunuyor; Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık. Mesajlaşmadaki yeni dilimiz emojiler artık hayatımızın bir parçası olmuş durumdalar. Çok sık kullandığımız emojileri artık ev dekorasyonunuzda kullanabileceksiniz. Yastık haline getirilmiş Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık dekorasyonunuzu hareketlendirecek ve adeta renk katacak. Sıradışı havasıyla farklı bir görünüm oluşturacak bu yastığa sarılıp televizyon izlemek veya uykuya dalmak da oldukça keyifli olacaktır. Sevimli yumuşacık emoji yastıkları yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz! Yumuşak polar kumaşı ve elyaf dolgusu ile temizlemesi de kolay bir yastık olan Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık'a sahip olmak veya onu arkadaşlarınızdan birine espirli bir hediye olarak vermek istiyorsanız acele etmenizde fayda var. Bu anlamda sevgiliye resim baskılı yastık gibi ürünlerin yanı sıra son zamanlarda moda olan emoji yastık çeşitlerinden birini de özel günlerde ona armağan edebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günler için biçilmiş kaftan bir hediye tercihi olan bu yastık ile sevgiliniz gece gündüz sizi düşünecek ve uyandığında aklına ilk olarak siz geleceksiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal alemde artık sıkça kullandığımız bu emojiler, hayatımızda önemli bir rol oynamaya başladılar. Bu yüzden kız arkadaşa sevgililer gününde özel olarak alabileceğiniz emoji yastık kız arkadaşı son derece mutlu edecektir. Oldukça eğlenceli bir hediye seçeneği olan Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık ile sevgiliyle birlikte keyifli bir sevgililer günü geçireceksiniz. Ayrıca sosyal mecrada sıkça karşımıza çıkan bu yastığı gerçek hayatta görmek kendimizi biraz tuhaf hissettirebilir. Sevgililer günü için sevgilime farklı bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan bu emoji yastık şimdi Hediye Fabrikası'nda sizlerle! İster kız arkadaşa isterse de erkek arkadaşa hediye olarak alınabilecek oldukça eğlenceli ve farklı bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Öte yandan sevgiliye doğum günü hediyesi almak istiyorsanız yine Kahverengi Güzel Poo Emoji Yastık'ı tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan doğum günü hediyeleri sevgiliye alınabilecek özel bir seçenek olmalıdır. Eğer kız arkadaşınız sosyal mecralarda çok zaman geçiriyorsa bu konuyu vurgulamak ve onu bir derece mutlu etmek için kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık hediyesini armağan edebilirsiniz. Aynı şekilde telefonunu elinden bırakmak bilmeyen erkek sevgiliye de doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz oldukça eğlenceli bir hediye seçeneğidir. Sevgililer günü ya da doğum günü dışında sevgiliye yeni yıl hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünmenize artık hiç gerek yok! Çünkü yılbaşı hediyesi olarak da sevgiliye ya da arkadaşa bu emoji yastığı sipariş edebileceksiniz. Kızlara olduğu kadar erkek yılbaşı hediyeleri arasında da yer alan emoji yastık, sosyal medyada takılan herkese hediye edilebilecek bir tercih olacak! Bu bakımdan sevgiliye olduğu kadar arkadaşa hediye olarak da kesinlikle almanız gereken eğlenceli hediyelerden biridir.

Hediye Fabrikası'ndan size özel fırsatlardan yararlanarak sipariş edeceğiniz Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık hediyesi sizleri bekliyor. O halde siz de doğum gününde ya da sevgililer günü gibi özel günlerde sevdikleri şaşırtmak ve eğlendirmek için bu güzel emoji yastığını onlara armağan edebilir ve kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini sipariş ederek sevdikleri şaşırtmak ve onları oldukça mutlu etmek istiyorsanız hemen Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan satın alabilirsiniz. En özel günler için her zaman buradayız.

Kahverengi Gülen Poo Emoji Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Emoji bok yastık 36 x 34 cm ölçülerindedir.
  • Dışı kahve rengi yumuşak polar kumaş, içi elyaftır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.