X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardak
Kafein Kolik lere Özel Formüllü Kupa Bardak
Kafein Kolik lere Özel Formüllü Kupa Bardak
Kafein Kolik lere Özel Formüllü Kupa Bardak

Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardak

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138151
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

Kahve seven arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz harukalade bir hediye seçeneği olan Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardak size özel sunduğumuz en iyi önerilerden birisidir! Sevdiklere hediye olarak alabileceğiniz hediye kupa bardak karşınızdaki tarafından çok beğenilecektir.

Yakın arkadaşa ofis için hediye almak istiyorsanız eğer arkadaşlarınız güne başladığında güzel bir kahve içsinler diye Kahve formüllü bu özel hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ofis arkadaşlarına almayı düşünebileceğiniz bu özel hediye kupa bardak ile arkadaşlarınız sabahları içeceği kahvenin her yudumunda sizi düşünecektir. Bu özel hediye seçeneği kişiye özel baskısıyla çok dikkat çekecek ve arkadaşlarınız tarafından çok beğenilecektir. Karşınızdaki için alabileceğiniz kişiye özel hediyelik eşyalar içerisinden göze çarpan bir seçenektir. Arkadaşın yanı sıra sevgiliye hediye olarak da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Eğer sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır diye düşünüyorsanız size önermiş olduğumuz Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardak hediyesi sevgili tarafından da çok beğenilecektir. İçeceği her bardak kahvede 40 yıl hatır birikecektir. Aynı zamanda doğum günü hediyeleri içerisinde yer alan bu özel hediye seçeneği hem sevgili hem de arkadaşlar tarafından çok hoş karşılanacaktır. Kişiye özel olarak baskılanan Kupa bardak hediyesini sakın kaçırmayın!

Sevdikleriniz için alabileceğiniz en özel hediye seçenekleri arasında yer alan Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardak doğum günü ya da yıldönümü gibi günlerde hem sevgiliye hem de ofis arkadaşlarına hediye olarak alınabilir. Hediye fabrikası'nda yer alan ve en çok tercih edilen kupa bardak seçenekleri arasında olması sizi de cezbedecektir. Siz de bu özel hediye seçeneğini sipariş etmek için daha fazla beklemeyin! Bütün sevdiklere hediye olarak gönül rahatlığıyla alabilir ve armağan edebilirsiniz. Özel günler için sizlere keyifli alışverişler dileriz.

Kafein Kolik'lere Özel Formüllü Kupa Bardağını satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm
  • çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir
  • Ürün Çeşidi: Porselen;
  • klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.