X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem
Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem
Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem
Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem
Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem

Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138423
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgili doktorlarımız, yoğun çalışıyor ve bize sağlığı getirmek için yoruluyor. Onları mutlu edecek, gün içerisinde mutlu olmayı hatırlatacak ve hatta hastalarını da gülümsetecek bir hediyeye ne dersiniz? Kullanışlı ve bir o kadar da kaliteli olan kalem tasarımı, bayan doktor biblosu ile sevimli ve eşsiz görünüyor. Sevgililer günü hediyeleri arayanlar, anneler günü sürprizi yapmak isteyenler, arkadaşının doğum gününe hazırlananlar ve çok daha fazlası için bu sürpriz doğru bir tercih olabilir. Her yaştan doktor yakınlarınızı, kullanışlı kalem ile mutlu edebileceksiniz. Üstelik kolayca sipariş verebilirsiniz. İnternet öncesi dönemde olduğu gibi dükkân dükkân dolaşmanız günlerce hediye aramanız gerekmiyor. Online olarak hediyenizi seçebilir, rahatça sipariş verebilirsiniz.

Bayan doktorlarımızı şımartacak, gönüllerini hoş edecek bir sürpriz ancak bu kadar güzel olabilirdir. Sevdiğiniz doktorunuz için de bu kalem ile minik bir sürpriz yapabilirsiniz. Diğer taraftan yılbaşı hediyeleri sevgiliye mutluluk vermek, kişiye kendini özel hissettirmek üzere alınır. Bu hediye sevgilinize kendisini farklı hissettirecektir. Doktorunuza noel hediyesi almak istediğinizde de yine seçiminiz bu sevimli kalemden yana olabilir. Yılbaşı sepeti hazırlıklarında, hediye sepetinizin başrolünde bu kalem yer alabilir. Doktorlar için olmazsa olmaz olan kalem, polimer malzemeden üretiliyor ve el boyama ile son şeklini alıyor. Kısacası özel ve eşsiz bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Bakanların gözlerini alamamasının bir sebebi de budur.

 

Kadın Doktor Tasarımlı Biblo Tükenmez Kalem

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.