X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık
Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık
Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık
Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık
Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık
Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138412
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kadın diş hekimleri, sempatik oluşları ile bilinir ve diş hekimi korkusu yaşayanlar için genellikle tercih olurlar. Bu sebeple farklı zamanlarda, farklı sebepler ile hekimlerimize hediye vermek isteyebiliriz. Bu bazen bir teşekkür hediyesi olur, bazen ise doktorlara özel kutlama günlerinin bir hatırası olarak tercih edilir. Dolayısıyla farklı sebepler ile tercih edilebileceği gibi her hâlükârda diş hekimlerimize mutluluk verecektir. Çevrenizdeki diş hekimlerini, arkadaşınız, anneniz ve sevgiliniz gibi yakınlarınızı da bu sevimli sürpriz ile mutlu edebilirsiniz. Anahtarlığına baktıkça kendini gören sevgiliniz, her bakışında sizi hatırlayacak ve yeniden kuvvetli bir aşk duyacaktır. Özel anahtarlık yaptırma imkânı bularak burada sevdiğinize özel bir sürpriz fırsatı yakalayacaksınız.

En orijinal hediyeler, kişiye özel olarak hazırlanan, ona özel detayları barındıran ve de sizin sevginizi yansıtanlardır aslında. Çevresinde örneğini göremeyeceği, kendisinden bir parça bulacağı hediyeler onu mutlu edecektir. Bu bilinç ile siz de dişçi tanıdıklarınızı şaşırtabilirsiniz. Dişçi olan anneniz de bu hediyeyi annele günü gibi özel bir günde alırsa, kendisini özel ve farklı hissedecek. Hem anne hem de dişçi kimliğini bir arada hissederek sizinle gurur duyacaktır. Bayan kolye modelleri her kadının mutlu olacağı bir sürprizdir ve neredeyse her özel günde tercih edilebilir, ancak sevdiğiniz kadınların iş hayatına, başarılarına dikkat çekmek için siz de bu dişçi tasarımlı anahtarlığı tercih edebilirsiniz. Üstelik sıradan bir günü anlamlı hale getirebileceksiniz de!

 

Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlığı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Anahtarlığın biblo kısımları polimer malzemeden imal edilmiş ve el boyamasıdır.
  • 1.sınıf işçilik ile çalışılmış objeler; ince espri detayına sahiptir.
  • Metal kısımları paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Kullanışlı bir mekanizmaya sahiptir.
  • Ürün ebatları 7x4x2,5 cm'dir.
  • Kadın Dişci Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.