X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ
JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ

JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ

28,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135055
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Her gün düzenli su içmeniz gerekmekte ve günlük hayat temponuzda düzenli bir şekilde su içmeyi unutuyor musunuz? O halde JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ sizin için!

Hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip suyu her gün düzenli bir şekilde içmemiz şarttır. Sağlıklı bir yaşam açısından mutkala her gün tüketmemiz gereken suyu dengeli bir şekilde içmek amacıyla tasarlanan JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ, şişe ne zaman ne kadar su içmeniz gerektiğini size hatırlatıyor. Şişe üzerinde her saat başına uygun olarak bir çizgi bulunuyor. O saatlerde oraya kadar olan suyu tüketmenizi hatırlatan JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ sayesinde daha sağlıklı yaşamanızı sağlayan suyunuzu devamlı ve düzenli bir şekilde yudumlayabileceksiniz. İster evinizde isterseniz de ofisinizde kullanabileceğiniz bu harika tasarım su şişesini elinizden düşürmek istemeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken her saat aralığında şişede belirtilen saat çizgisine kadar olan suyu içmektir. Günün ikinci yarısı başlarken suyu tekrar doldurun ve aynı şekilde belirtilen saat aralıklarına kadar birer bardak suyu için.

Yaşam kaynağınız suyunuzu düzenli ve devamlı içmenizde etkili olacak JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ'ne sahip olmak veya sağlıklı yaşamayı seven bir arkadaşınıza armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi verin. Bu şık silikon kapaklı su şişesine sahip olun.

 

JOY GLASS SAATLİ İÇ BİTİR SU ŞİŞESİ'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Yeni tasarım silikon şişe kapağı ile artık şişenizi 2 parmak ile açıp kapatabilirsiniz.
  • Şişe Hacim: 1 LT
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.