Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Kişiye Özel Rakı Bardağı » JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN
JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN

JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134705
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

le veya arkadaşlarınızla kurduğunuz muhteşem rakı sofralarını detaylandıracak eşsiz bir ürünle sizlerleyiz!!

JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN rakı sofralarına neşe katan bir tasarıma sahip. Rakı sofralarında sarfedilen 'En Kötü Günümüz Böyle Olsun' sözü ile tasarlanan bu rakı bardakları 4'lü olarak beğeninize sunuluyor. Özel gecelerinizde veya kutlamalarınızda özenle kurduğunuz muhteşem sofraları detaylandırılacak bu bardaklar rakı keyfinizi ikiye katlayacak. Bu eğlenceli bardaklar ile yudumlayacağınız içkinizden daha çok keyif alacağınıza eminiz. JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN'u kendi sofralarınızın dışında arkadaşlarınıza/dostlarınıza ev hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Eminiz ki bu özel hediye rakı severleri fazlasıyla mutlu edecektir.

Kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN için elinizi çabuk tutun ve hemen Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi oluşturun.

 

JOY GLASS 4 LÜ RAKI BARDAK SETİ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Kutu içeriği:

  • 4 adet 205 cc rakı bardağı
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.