X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138921
Tavsiye Et >
36 karakter yazabilirsiniz.

Bir yere giderken yanında bir çok eşya götürmeyi seven kadınlara alınabilecek en güzel hediye kesinlikle Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm olacaktır. İçerisine birçok eşya koyabileceği bu hediye bez çanta ile kendisini baştan yaratacak olan kadınlar bu güzel hediyeyi çok beğenecektir. Kız arkadaşa ya da anneye doğum günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz harika bir armağandır. Bu anlamda sevgilime hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken oldukça kullanışlı ve kişiye özel bir armağan olacaktır. Üzerine sevgilinin ismini baskılatarak kendisini önemli hissetmesini sağlayacaksınız.

Öte yandan anneler günün için anneme ne hediye alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken son derece kullanışlı bir ürün olan Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Sadece anneler günü için değil anneme doğum gününde ne alabilirim diye düşünenlerin de hiç kaçırmaması gereken anlamlı ve kullanışlı bir hediye seçeneği olacaktır. Böylelikle anneye hediye olarak annenin asla hayır diyemeyeceği bir armağan takdim etmiş olacak ve onu ne kadar çok sevdiğinizi en güzel şekilde anneye göstereceksiniz. Anneye olduğu gibi eşine doğum günü hediyesi almak isteyenlerin de kesinlikle sipariş etmesi gereken Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm ile eşinizi de daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilecek ve aranızdaki aşkı her daim canlı tutmayı başaracaksınız.

Doğum günü hediyesi olarak bayan iş arkadaşına da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm iş arkadaşınız tarafından çok beğenilecek ve kulllanılacak harika bir ürün olacaktır. O halde daha fazla beklemeden doğum günü gibi özel günler için Hediye Fabrikası'ndan Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm hediye seçeneğini sipariş ederek sevdiklere armağan edebilirsiniz.

Ivır Zıvır Deposu Büzgülü Bez Çanta 35x40cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 35 x 40 cm çanta ölçüsü.

  • Ağız kısmındaki kordonlar büzülerek kapatılabilmektedir.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.

  • Doğada tamamen çözünebilen çantanız özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.