X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos
İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos
İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos
İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos
İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos
İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos

İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139337
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğayı çok seviyor ve her zaman kamp yapmaya gidiyorsanız ihtiyacınız olan ürünlerden bir tanesi de kesinlikle termos olacaktır! Bu yüzden İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos hediye seçeneğini size öneriyoruz. Üzerine kaybolmasın diye kişiye özel arma tasarımlı isim baskısı yaptırabileceğiniz bu çelik termos, kalitesi ve şıklığıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Sadece kamp yaptığınızda değil, aynı zamanda iş hayatında da yoğun bir tempoya sahipseniz sürekli kahve içen birisi olarak bu termosu asla kaçırmak istemezsiniz. Öte yandan sadece kendiniz için değil, sevgiliye alınacak hediyeler arasında da yer alan İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos, sevgiliye sevgililer günü gibi özel günlerde gönül rahatlığıyla armağan edilecek bir üründür. Sevgilinizin her zaman kullanmak isteyeceği ve kullandıkça sizi düşüneceği bu termos sayesinde işine ara vermeden güzel bir tempoya yapacaktır.

Bu bağlamda sevgililer günü hediyeleri erkekler için oldukça önemlidir. Çok sıkı çalışan sevgiliye veya kamp yapmayı seven sevgiliye kesinlikle alınması gereken ürünlerden biri olan İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos son derece kullanışlı bir hediye olacak! Yalnızca erkek arkadaşa değil, kız arkadaşa hediye olarak da almayı düşünebilir ve kız arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti hiç olmadığı kadar artırabilirsiniz. Kız arkadaşıma ne hediye alsam diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Bununla birlikte kullanışlı kupa modelleri içerisinde bulunan İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos sayesinde kamp hayatında oldukça rahat edecek veya iş yerinde sürekli kahve almaya git gel yapmaktan kurtulacaksınız. Kısacası hayatınızı kolaylaştıracak türden bir ürün olan İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos sayesinde hem kendinizi hem de çevrenizdekileri çok mutlu edeceksiniz.

Kendiniz için güzel bir hediye olarak alabilir ya da doğum günü veya sevgililer günü gibi özel günlerde hediye bardak olarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Hediye sahibinin çok beğeneceği ve kullandıkça sizi düşüneceği bu termos sayesinde sevdiklerinizle aranızdaki samimiyeti son derece artıracaksınız. Eğer kişiye özel baskılı bir hediye istiyorsan, sen de Hediye Fabrikası'ndan kendine göre hediye yarat ve dilersen kendini dilersen sevdiklerini şımart!

İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos'u Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 18cm boyunda 7 cm çapındadır.

  • Termosun içi ve dışı paslanmaz çeliktir.

  • Özelleştirme işlemi lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

  • Özel kilitli kapak sistemi sızmaları ve istem dışı açılmaları önler.

  • İki parçalı kapak sistemi sayesinde kolay temizlik sağlar.

  • İsminize Özel Arma Tasarımlı Çelik Termos özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.