Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak
İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak

İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak

169,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136163
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkeğe hediye seçmek zaman harcamanız gereken zor bir durumdur. Seçilecek hediye özellikle de erkek sevgiliye özelse iş daha da zorlaşır. Beylerin zevkine ve keyfine uyum sağlayacak hediyeyi bulmak oldukça zor ve meşakatli bir iştir. Hediye Fabrikası erkeğe hediye seçme konusunda sizlere kolaylık sağlamak adına en özel hediye seçeneklerini beğeninize sunuyor. Hayatınızdaki beylerin zevkine ve kişiliğine uyum sağlayacak bu özel hediyeler onlara kendilerini özel hissettirecek.

Oldukça zarif bir görünüm sergileyen İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak, sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz şık ve kullanışlı bir ürün. Sigara kullanan sevgiliniz için harika bir hediye alternatifi olabilecek bu şık zippo ile onu mutlu etmenin keyfine varacaksınız. Yanından ayıramayacağı İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak, sevgilinizin isim ve soyismiyle tamamen O'na özel bir hal alacak. Kişiye özel tasarımıyla sıradanlıktan çıkan bu çakmak yıllarca kalıcılığını sürdürecek bir armağan olacaktır.

En özel günlerinize anlam katmak adına tercih edebileceğiniz İsme Yazılı Siyah Mat Zippo Çakmak'ı satın almak için acele etmelisiniz!

 

İsme Özel Siyah Zippo Çakmağı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Orijinal bir üründür mekanik parçaları ömür boyu garantilidir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.