X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara
İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara

İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135805
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilinin içini ısıtacak bir hediye arıyorsanız eğer İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara tam aradığınız ürün olacak. Son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan çelik termosun üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Sabah uyandığında veya gün içerisinde çay ve kahve içmeden yapamayan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara, sıradan hediyelerin çok dışında bir armağan olacaktır. Özellikle kocama doğum günü hediyesi almak istiyorum diyorsanız rahat bir şekilde kullanabileceği İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara kocanız tarafından çok beğenilecektir.

Özel günlerde sevdikleriniz için seçtiğiniz o klasik hediyeler geçici mutluluklar yaratan türden hediyelerdir. Ama İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara tamamen sevdiklerinize özel hazırlanacağından ve oldukça kullanışlı bir ürün olduğundan sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediye olacaktır. Bu anlamda öğretmenler günü hediyesi olarak sevilen öğretmene alabileceğiniz güzel bir armağan olan İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara ile öğretmeninizi duygulandıracaksınız. İsterseniz tek başına isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte alabileceğiniz anlamlı ve aynı zamanda oldukça kullanışlı bir hediyedir.

Öte yandan kız arkadaş için sevgililer günü hediye ne alınabilir diye düşünüyor ancak aklınıza güzel bir hediye seçeneği gelmiyorsa İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara sevgili için çok anlamı bir hediye olacak. Son derece kullanışlı bir hediye olan bu matara ile iş yerinde veya evinde bile sevgiliniz her daim sizi düşünecektir. İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara içine koyulan içeceği uzun süre steril tutacaktır ve sevdiklerinizin içeceklerini yudumlamak istedikleri her an içini ısıtacaktır. Mesela sevgiliye guzel hediye alarak onu şaşırtmak istiyor ve sizden bir anı bırakmak istiyorsanız İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih ederek sevgiliye armağan edebilir ve sevgiliye vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona gösterebilirsiniz.

Sevgili haricinde anneye anneler günü ne alınır diye merak ediyorsanız anneye de gönül rahatlığıla İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara'yı hediye edebilirsiniz. Gideceği her yerde yanından ayırmayacağı İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara anneniz tarafından çok beğenilecek özel bir hediye olacaktır. Anneme güzel bir hediye almak istiyorum diyorsanız eğer anneye doğum günü hediyesi ya da anneler günü hediyesi olarak İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara'yı hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek anneye armağan edebilirsiniz.

Bununla birlikte babaya babalar günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz isim yazısıyla kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan ve pipetli olmasıyla kullanım kolaylığı sağlayan hediye İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara babalar tarafında da çok sevilecek bir hediye olacaktır. Babama güzel bir babalar günü hediyesi almak istiyorum diyorsanız eğer İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara hediye seçeneğini sakın kaçırmayın!

Siz de sevdikleriniz için farklı ve çok özel bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara'yı hediye edeceğiniz kişinin ismi ile hazırlatın eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın. O halde daha fazla beklemeden size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara hediyesini sipariş edebilir ve sevdiklerinize doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilirsiniz. Anneye anneler günü hediyesi, sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da arkadaşa doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alınabilecek bir hediye olan İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara'yı hemen sipariş edin!

İsme Özel Tasarımlı Pipetli Çelik Matara'yı  Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 

  • 500ml kapasiteye sahiptir
  • İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Kaynar su koyulması elinizi yakabileceğinden tavsiye edilmez.
  • Termos değil mataradır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.