X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter
İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter

İsme Özel Sulu Boya Efektli Defter

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139091
Tavsiye Et >
12 karakter yazabilirsiniz.

Yazı yazmayı seven ve sürekli bir deftere not alan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter arkadaş tarafından çok beğenilecektir. Kız arkadaşıma güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olacağından hiç şüpheniz olmasın. Bu isme özel defterin yanında alacağınız isme özel kalem seti ile güzel bir hediye seti ortaya çıkaracak ve hediye sahibini son derece mutlu edeceksiniz. Bunun yanı sıra en çok tercih edilen günlük defter modelleri arasında bulunan İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter ile minimal bir armağan vermiş olacaksınız. Sadeliği ile dikkat çeken bu defter aynı zamanda oldukça şık gözükmektedir.

Arkadaş haricinde alınabilecek en güzel hediye sevgiliye özel olarak hazırlanmış hediye olacaktır. Sevgilime kişiye özel bir hediye almak istiyorum diyenlerin de kaçırmak istemeyecekleri bir seçenek olan İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter'in üzerine sevgilinin ismini baskılatarak onun kendisin özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan sevgililer günü hediyem sevgilye romantik olmalı diyorsanız eğer İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter'i sakın kaçırmayın! Sevgiliye alınabilecek en romantik ve en tatlı hediyelerden biri olan bu defter ile sevgiliyi çok sevindireceğinize emin olabilirsiniz. Kullandıkça her daim sizi düşünmesini sağlayacak özel bir tercihtir.

Bu güzel defteri sevgiliye alarak size özel romantik kitap yazmasını sağlayabilir ve aranızdaki aşkı hiç olmadığı kadar güçlendirebilirsiniz. Ya da romantik kitabı kendiniz sevgiliye öze olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevgiliyi şaşırtabilrsiniz. O halde daha fazla beklemeden İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan kolayca satın alabilir ve sevgililer gününde sevgiliye armağan edebilirsiniz. Aynı şekilde bayan arkadaşa doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz oldukça tatlı ve şık bir hediye tercihi olacaktır. Bir kadına ne hediye alınabilir diye kara kara düşünmeye gerek kalmadan ona bu güzel defteri armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve aranızdaki samimiyeti güçlendirebilrsiniz. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 21 cm x 13 cm ölçülerinde, 96 yapraktır.

  • Defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır.

  • Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı vardır.

  • İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.