X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak

İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138439
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Çakmak bir tutkudur ve özellikle belli markalar var ki tam anlamı ile vazgeçilmezdir. Bir aksesuar gibi yanınızda taşırsınız, koleksiyon yaparsınız ve kullanışlılığından faydalanır, günlük yaşamda kullanırsınız. Hele de bir de böylesine güzel ve özel tasarımlar sunuluyorsa, çakmak mükemmel bir hediye olacaktır. Birbirinden farklı hediyelerin bir araya geldiği sürpriz paketlerin de bir parçası olabilir bu çakmak, öylesine bir günün hatırası olarak sevilen kişiye de verilebilir. İçinizden nasıl gelirse… 14 şubat için hediyeler arayanlar, sevgiliye yeni yıl hediyesi alacak olanlar, yılbaşı hediye sepeti hazırlayacak olanlar ve çakmak hediye seçeneğini özellikle sıradan bir gün için tercih edenler istedikleri an sipariş verebilir ve hızla bu ürüne ulaşabilir.

Seni seviyorum çünkü diye sıralanan sözler, sürprizinizin bir parçası olabilir ve ayrıca dilerseniz, şarkılar, şiirler de sunabilirsiniz sevdiklerinize. Babanızı ismine özel bir hediye ile gururlandırabilir, çevrenize mutluluk veriyor olma vasfınız ile kendinizi de daha mutlu hissedebilirsiniz. Sizce de bu harika olmaz mı? Çevresine mutluluk dağıtan insan mutludur… Siz de mutluluğu bu şekilde yakalayabilirsiniz. Sebepsizce sevdiklerinize hediyeler alın ve onların gülümseyen yüzleri ile siz de mutluluğu tadın. Üstelik bu ürün sizin için güzel bir fırsat. Çünkü kolay bir şekilde sipariş vermek de ürüne ulaşmak da mümkün. Zaman kaybetmeden hediyenize kavuşabilirsiniz. Birkaç dakika, sipariş vermek için yeter de artar bile.

 

İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim Yazılı çakmak tamamen Siyah paslanmaz metalden imal edilmiştir.
  • Metal çakmak 7 cm x 2 cm ölçülerindedir.
  • Yıllarca kullanılacak sağlamlıktaki isim yazılı Clipper marka çakmak güzel bir hediye alternatifi olacaktır.
  • İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.